Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


Zdrada – i co dalej?

Temat romansów i niewierności w związkach owiany jest pewnym tabu – jest delikatny, intymny a dla wielu osób bolesny. Jak powszechne jednak jest rzeczywiście zjawisko zdrady? A jeśli już ona zaistnieje, czy jest szansa na naprawienie związku i bycie razem?

Jak odbudować zaufanie w związku? 5 wskazówek od par, które to przeszły

Kiedy już zaufanie do Twojej osoby zostało zachwiane, bardzo trudno jest je odbudować. Nieważne, czy zawiodłaś Ty, czy Twój partner, zawsze odbudowanie zaufania będzie trudne i będzie od Was wymagało wiele cierpliwości i przede wszystkim czasu. Poznaj 5 wskazówek jak odbudować zaufanie w związku.

Małe szczegóły, które ukrywają zdradę. Czy mąż Cię oszukuje?

Od pewnego czasu zauważyłaś, że Twój mąż zachowuje się zupełnie inaczej, niż dotychczas? Zastanawiałaś się czym to jest spowodowane i czy przypadkiem nie ma czegoś za uszami? Okazuje się że czasami nawet najmniejsze szczegóły są w stanie zdradzić Twojego męża i ukazać jego prawdziwe oblicze. Po czym poznać, że w wasze małżeństwo wkradła się zdrada? Oto 3 podstawowe szczegóły, które powinny dać Ci dużo do myślenia.

4 najskuteczniejsze metody podrywu, dzięki którym znajdziesz tego jedynego

Wiele kobiet w poszukiwaniu swojej drugiej połówki ucieka się do różnych, niekiedy dosyć dziwnych metod. Okazuje się jednak, że klucz do sukcesu tkwi w prostocie. Nie trzeba więc drogie Panie wymyślać głupot i odstawiać przedstawienia przed mężczyzną, który Wam się podoba. Wystarczy użyć tego, czym obdarzyła nas matka natura – wdzięku osobistego. Oto kilka naszych propozycji.

4 najgorsze rzeczy, które trafiają się w długotrwałych związkach

Bycie w związku z długim stażem jest czymś magicznym i godnym pochwały, jednak i takie związki, a może przede wszystkim one, muszą mierzyć się z problemami które warto opisać. Oto kilka najgorszych rzeczy z którymi na co dzień muszą borykać się pary w długotrwałym związku partnerskich.

Kiedy facet nie nosi obrączki, szykuj się na to!

Był piękny ślub, biała suknia, tańce z weselnymi gośćmi aż do białego rana. Zauważasz jednak, że chociaż Ty nosisz obrączkę, Twój świeżo upieczony małżonek unika tego jak ognia, powinnaś się zastanowić, co to tak naprawdę oznacza!