Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


4 sygnały, które on wysyła, kiedy jest tobą bardzo zainteresowany

Mężczyzna robiąc ten sławetny pierwszy krok, zazwyczaj stara się być ostrożny i opanowany w swoich działaniach. Jest to głównie efekt tego, że nie chce on nas wystraszyć i zrazić do siebie zbyt bezpośrednim podejściem do sytuacji. Niekiedy te sygnały mogą być tak subtelne, że aż nie zauważalne. Oto kilka sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że naprawdę wpadłaś mu w oko!

4 niewerbalne oznaki, które świadczą o jego zainteresowaniu Tobą

Zastanawiasz się, jakie są oznaki tego, że to właśnie Ty wpadłaś komuś oko. Czasami wydaje Ci się, że facet na Ciebie patrzy, ale potem zaczynasz zastanawiać się, czy to aby nie są tylko Twoje wymyślone podświadomie sygnały. Oto kilka niewerbalnych oznak, które na pewno świadczą o jego zainteresowaniu Twoją osobą! Koniecznie przeczytaj i rozwiej wszelkie swoje wątpliwości!

Dlaczego oni kochają zołzy? Powody są bardzo błahe!

Słysząc określenie „zołza” od razu nastawiasz się negatywnie na osobę, która zyskała to miano. Jednak musisz liczyć się z tym, że wcale nie jest ono tak bardzo negatywne jak mogłoby się wydawać, wręcz przeciwnie wśród mężczyzn to określenie jest dość pozytywnie odbierane. Zatem, dlaczego mężczyźni lubią kobiety, które uznawane są za zołzy? Co w nich jest takiego niezwykłego? Oto 3 błahe powody na ten temat.

Ideał kobiety według mężczyzn - jakie cechy i wygląd musi posiadać?

Często zastanawiamy się jak mężczyźni nas postrzegają, co się im podoba a od czego stronią, jak powinnyśmy się zachowywać a nad czym popracować w naszym sposobie bycia. Drogie Panie mimo, że wszyscy wielcy uczeni twierdzą, iż ideałów nie ma to jak się okazuje, mężczyźni wypracowali swój ideał perfekcyjnej kobiety - jak ze snu. Oto jakie cechy powinna posiadać.

4 cechy kobiety, które mężczyźni nie potrafią docenić

Kobiety czasami irytują się na swoich parterów, czują się bowiem niedocenianie czy wręcz krytykowane za pewne swoje zachowania, postawy czy poglądy. Okazuje się, że faceci nie są w stanie wszystkich naszych cech zaakceptować i co najgorsze docenić! Oto kilka cech, które dla faceta wcale nie są czymś pożądanym! A Ty posiadasz któraś z nich?

5 małych trików na to, jak przekonać faceta do swojego zdania

Faceci czasami nie chcą słuchać tego co mamy im do powiedzenia. Mają swoje zdanie i jego się trzymają. Co więc zrobić, by przekonać go do naszych argumentów i sposobów działania? Oto kilka podpowiedzi!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl