Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


5 zwrotów, które ON chciałby od Ciebie usłyszeć - byłby wniebowzięty!

Mężczyźni wbrew pozorom są bardzo wrażliwi. Uwielbiają słuchać od swoich partnerek słów uznania, komplementów czy innych miłych sformułowań wysuwanych w ich kierunku. Oto kilka sformułowań, które każdy facet chce usłyszeć od swojej kobiety!

Jak sprawdzić czy jesteś dla niego najważniejsza? Proste triki!

Bardzo często kwestia bycia osobą najważniejszą budzi spore kontrowersje w społeczeństwie. Przecież nie można zamykać się na cały świat w momencie wejścia z drugą osobą w intymną relację. Związek to splot wielu emocji, wydarzeń ale i poświęceń dla drugiej osoby. Bycie kimś najważniejszym bardzo często wiąże się właśnie z umiejętnością kompromisów, wzajemnym szacunkiem i chęcią spędzenia wspólnie życia. Oto kilka sposobów na to jak sprawdzić czy jesteś dla swojego mężczyzny najważniejsza!

Zbyt wysoki popęd seksualny - jak go skutecznie zmniejszyć?

Czasami bywa tak, że jeden z partnerów ma większe potrzeby seksualne od drugiego, prowadzi to często do konfliktów i spięć w związku. Przykładowo kobieta potrzebuje seksu nieco rzadziej aniżeli jej partner lub na odwrót. Co więc zrobić by nieco obniżyć zbyt wysoki popęd seksualny? Oto nasze propozycje.

Czy Twój facet się nad Tobą psychicznie znęca? Koniecznie to sprawdź!

Każdy związek może prędzej czy później przechodzić kryzys, kluczem do sukcesu jest wybrnięcie z niego i umacnianie więzi którą tak ciężko pielęgnować i utrzymywać na właściwym poziomie. To, że czasami się kłócicie nie oznacza jeszcze końca świata, grunt to umieć dojść do kompromisu i przyznać się do błędów. Problem pojawia się wtedy, gdy zaczynasz być marionetką w rękach zdolnego i przebiegłego manipulatora, który robi z Tobą wszystko to czego chce. Przemoc psychiczna jest tak samo nieakceptowalna jak fizyczna, seksualna czy ekonomiczna. Nie możesz pozwalać sobie na zachowania, które zwyczajnie w świecie Cię krzywdzą. To już nie jest miłość, to zwykły stan zazębienie emocjonalnego i uwiązania. Oto kilka symptomów, które mogą być jasnym sygnałem, że Twój facet się nad Tobą znęca! Lepiej szybko zakończ ten związek.

4 zmiany, które spowodują, że Twój facet oszaleje na Twoim punkcie

Zapewne każda z nas chciałaby aby jej facet każdego dnia kochał ją jeszcze bardziej! Jest to możliwe tylko wtedy gdy zastosujemy odpowiednią koncepcję i dokonamy w swoim wyglądzie i zachowaniu kilku zmian. Jakich zmian należy dokonać aby oczarować swojego faceta? Oto lista 4 najważniejszych.

5 największych różnic pomiędzy zauroczeniem, a prawdziwą miłością

Bardzo często mylimy miłość z zauroczeniem. Już po kilku spotkaniach niektórzy twierdzą, że doświadczają wielkiej miłości aż po grobową deskę – niestety zazwyczaj doświadczają oni jedynie przelotnego zauroczenia pełnego miłosnych uniesień. Jak więc odróżnić miłość od zwykłego zauroczenia? Oto nasze zestawienie największych różnic.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl