Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


Cechy idealnej partnerki, które facet uwielbia

Zostało naukowo udowodnione, że najczęściej panowie poszukują partnerek, które są łudząco podobne zarówno z wyglądu, jak i z charakteru do ich matek. Okazuje się, że to właśnie matki stanowią swego rodzaju wyznacznik idealnej partnerki syna. Istnieją także cechy, które są najbardziej pożądanym elementem usposobienia kobiety. Oto i one.

Błędy, które nieświadomie popełniasz, gdy chcesz go zauroczyć

My kobiety czasami nie potrafimy nad sobą zapanować w momencie gdy jakiś facet wpadnie nam w oko. Momentalnie uruchamiamy wszystkie swoje zasoby zdobywcze i zaczynamy tzw. polowanie na faceta. Niestety czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasze poczynania przynoszą raczej odwrotny efekt do zamierzonego. Oto kilka podstawowych błędów jakie nieświadomie popełniamy chcąc zauroczyć nowo poznanego mężczyznę.

3 rzeczy w wyglądzie kobiety, które podniecają facetów

Każda z nas posiada pewne atuty, które potrafią zauroczyć męską część społeczeństwa. Czasami kobiety podkreślają w swoim wyglądzie detale, które zupełnie nie podniecają facetów, jak łatwo się domyślić nie osiągamy wtedy takich efektów jakbyśmy chciały. Na co więc tak naprawdę patrzą faceci? Co ich podnieca? Oto nasze spostrzeżenia!

3 sposoby na jego oczarowanie - on te rzeczy kocha najbardziej!

Kobiety bardzo często zastanawiają się co zrobić by oczarować swoimi wdziękami mężczyznę. Czasami drogie panie za mocno w tym temacie kombinujemy i wymyślamy, okazuje się, że najprostsze rozwiązania są tymi najbardziej efektownymi i opłacalnymi. Co więc zrobić, by facet zwrócił na nas uwagę i pokochał nas jeszcze mocniej? Oto nasze wskazówki!

3 zasady, które warto ustalić zanim weźmiecie ślub! To bardzo ważne!

Jak wiadomo dzień w którym wiążemy się w związek małżeński z naszym ukochanym jest a przynajmniej powinien być dla nas jednym z najważniejszych. Staramy się od dłuższego czasu aby ten dzień wypadł jak najlepiej, jednak czasami zapominamy o ważnych aspektach, które należałoby poruszyć przed tym dniem. Jakie zasady należy ustalić przed zawarciem związku małżeńskiego? Oto 3 z nich.

3 typy kobiet, których mężczyźni wręcz nie cierpią!

Zapewne każda z nas chciałaby podobać się facetom zarówno pod względem charakteru jak i wyglądu, jednak nie zawsze te dwie rzeczy idą ze sobą w parze. Jaką więc należy być kobietą, aby facet zauroczył się w was już na pierwszej randce? Oto lista 3 najbardziej popularnych typów kobiet, które faceci zdecydowanie nienawidzą.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl