Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


Czy Wasz związek się wypala? Te małe znaki mogą o tym świadczyć!

Związek o który się nie dba i którego się należcie nie pielęgnuje często ulega pewnemu wypaleniu. Dlaczego tak się dzieje? I co świadczy o tym, że Twój związek właśnie teraz znajduje się w tym stadium? Oto kilka wskazówek.

Z tych powodów rozstają się długoletnie związki. Niektóre są błahe!

Długoletni związek jest bardziej narażony na powstawanie pewnych sytuacji kryzysowych. Niektórzy nie potrafią poradzić sobie z zaistniałym problemem i po prostu podejmują decyzje o rozstaniu. Oto kilka powodów takiego stanu rzeczy.

Zimowa miłość - dlaczego warto znaleźć kogoś na tę porę roku?

Miłość, miłość w Zakopanem… - utwór Sławomira coraz bardziej zyskuje na popularności. Bije rekordy polubień i sprawia, że tak zimna i ponura pora roku jak zima, zyskuje na swej atrakcyjności. Według większości osób najlepszą porą roku na miłość jest lato – wakacje i beztroska. Jednak to właśnie zima sprzyja szybszemu i efektywniejszemu zakochiwaniu się. Oto kilka powodów, dlaczego tak jest.

3 największe rozczarowania, które możesz doświadczyć w związku

Wchodząc w głębszą relacje z facetem, a w końcowym efekcie wdając się z nim w związek nie zawsze jest tak piękne jak mogłoby się wydawać. Związek to spor dawka nieporozumień i ciągłych sprzeczek, nie daj sobie wmówić, że będąc w związku zawsze będzie kolorowo. Jakie największe rozczarowania możemy doświadczyć w związku? Oto lista 3 najbardziej podstawowych rozczarować, które możesz doświadczyć będąc w związku.

5 błędów które popełniasz na początku związku, a nie jesteś tego świadoma

Właśnie poznałaś mężczyznę, ogromnie Ci się podoba i chciałabyś aby Wasz związek rozkwitał i umacniał się, każdego dnia bardziej. To wspaniale, że snujesz plany i masz marzenia związane z nową relacją. Jednak pamiętaj, nic tak nie odstrasza faceta jak kobieta, która po miesiącu znajomości już ma zaplanowane wszystko co tylko możliwe a nawet zaczyna tego samego oczekiwać od partnera. Lepiej unikaj tych błędów!

Zima to idealny czas dla singli - zobacz dlaczego!

Bycie singlem nie zawsze jest fajne. Każdy z nas potrzebuje czułości, uwagi i ciepła drugiej osoby. Pamiętaj, że stan samotności nie jest dany Ci raz na zawsze i możesz go po prostu zmienić na ten drugi nieco optymistyczniejszy wariant, czyli bycie w związku. Idealną porą roku do takich poczynań wydaje się być mroźna, magiczna i biała zima! Dlaczego? Oto odpowiedź.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl