Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


6 małych gestów, które kocha każdy facet

Faceci mimo, że się do tego nie przyznają bardzo lubią miłe i romantyczne gesty. Wbrew pozorom mężczyźni są strasznymi pieszczochami i uwielbiają gdy ich partnerka troszkę ich rozpieszcza. Co więc robić, by Twój facet był zadowolony z Waszego związku? A no właśnie kieruj się metodą małych gestów! Oto kilka przykładowych zachowań, które faceci uwielbiają!

3 rzeczy, których nie powinnaś przy nim mówić, aby nie urazić jego męskiej dumy

Pewnie każda z nas palnęła kiedyś głupotę i uraziła swojego chłopaka głupim, nieprzemyślanym tekstem. Drogie Panie warto pamiętać, że nasi mężczyźni też mają uczucia i tak samo jak my przeżywają niektóre sytuacje. Może nie zawsze pokazują swoje przygnębienie na twarzy, ale z pewnością w głębi duszy przeżywa i zadręcza się wewnętrznie. Bardzo często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że w danym momencie upokorzyliśmy naszego mężczyznę. Oto 3 rzeczy, które nie powinnaś mówić swojemu mężczyźnie aby nie sprawić mu przykrości.

4 największe lęki, które Twój partner napotyka w związku

Faceci będący w związku często miewają pewne lęki i obawy. Taki stan rzeczy jest czymś całkowicie normalnym, można powiedzieć, że to niekontrolowany odruch ludzki. Taki niepokój jest czymś naturalnym, jednak nas kobiety zazwyczaj interesuje powód powstawania tej nerwowości czy lękliwości. Drogie Panie śpieszymy Wam z pomocą i przedstawimy największe lęki, jakie ma mężczyzna będący w stałym związku.

4 wydarzenia w związku, po których lepiej go zostawić!

Jesteś z pozoru zadowolona ze swojego związku są jednak sytuacje, które nieco psują Twoje szczęście i nostalgię. Jeżeli jemu zdarza się chwilami zachowywać nieco dziwnie albo ma przyzwyczajenia, które zdecydowanie Ci się nie podobają to znak, że należy zastanowić się nad przyszłością tej relacji. Oto kilka wydarzeń, które mogą być przyczyną rozpadu Waszego związku!

4 punkty zapalne końca Waszego związku - to niebezpieczne!

Miłość i nienawiść dzieli bardzo cienka linia, którą łatwo przekroczyć. Często bywa tak, że osoby, które kiedyś darzyły się ogromnym uczuciem, miłością, namiętnością i pożądaniem nagle zaczynają się wręcz nienawidzić, nie potrafią ze sobą rozmawiać i zaczynają się mijać. Dlaczego tak się dzieje? Co stanowi ten punkt zapalny? Oto nasze spostrzeżenia.

4 powody, dla których Twój wygląd nie ma dla niego żadnego znaczenia

Faceci to wzrokowcy – fakt niezaprzeczalny, jednak bywają sytuacje w życiu powodujące, że nasz wygląd całkowicie przestaje ich interesować. Jeżeli mężczyzna jest z nami z miłości i naprawdę żywi do nas autentyczne uczucie, to nasz wygląd w pewnym monecie nie będzie dla niego najważniejszy. Oto kilka powodów dla których Twój wygląd zewnętrzny całkowicie zejdzie na dalszy plan.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl