Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


Czy to już koniec? Po tych poznasz, że Wasz związek legnie w gruzach

Pewnie nie jedna z nas czasami czuła, że w jej związku zupełnie się nie układa a relacje jakie towarzyszyły im na początku już nie są takie jak dawniej. Niestety w większości związkach to przeczucie nie jest mylne i czasami niestety kończy się rozstaniem. Jak rozpoznać, że w Twoim związku się nie układa? Jak rozpoznać, że w niedługim czasie Wasz związek się zakończy?

4 rzeczy, które osłabiają Waszą relację co jest najgorsze

Bycie w szczęśliwym związku to spory wyczyn. Aby uzyskać relację, która jest oparta na wzajemności, miłości i szacunku trzeba się bardzo mocno napracować. My podpowiemy Wam co na pewno osłabia Wasz związek i czego należy unikać.

Proste sposoby na przetrwanie trudnej rozłąki

Bardzo często zdarza się, że nasz związek jest wystawiony na próbę rozłąki. Niestety czasami taka rozłąka nie kończy się dobrze dla związku i w efekcie jedno lub obydwoje stwierdzacie, że dalszy związek nie ma sensu. Jak przetrwać rozłąkę z drugą połówką? Oto kilka prostych sposobów dzięki którym z pewnością wasz związek przetrwa nawet najdłuższą rozłąkę.

4 sygnały, po których poznacie, że Wasz związek zamiera

Pewnie każda z nas przez chociaż moment w związku miała wrażenie, że miłość która was dotychczas łączyła powoli się wypala. Po czym poznać, że w waszym związku dzieje się coś złego? Oto 4 sygnały po których bez problemu poznasz, że wasz związek zamiera.

3 żenujących sytuacji, które żenują każdą kobietę. Faceci tego nie rozumieją!

Zapewne każda z nas doznała kiedyś w swoim życiu sytuacji, która była dla nas najbardziej żenującą sytuacją jaka mogła nam się przytrafić. Na pewno bardzo trudno było nam się z nią uporać a gdy już się udało znajomi nam nie dawali o niej zapomnieć. Jakie są najbardziej żenujące sytuacje, których zapewne doznała każda kobieta? Oto lista 3 najbardziej żenujących zachowań kobiet.

3 rzeczy w związku, przez które on będzie szukał innej!

Zapewne każda z nas nie wyobraża sobie aby jej związek mógł się zakończyć a facet z którym jest mógłby znaleźć sobie inną kobietę. Jednak niestety coraz więcej par zaczyna mieć ze sobą złe relacje, które bardzo negatywnie wpływają na ich związek. Przez jakie rzeczy najczęściej nasz mężczyzn zaczyna szukać innej kobiety? Oto 3 podstawowe rzeczy przez, które nasz facet będzie rozglądał się za innymi potencjalnymi partnerkami.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl