Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


3 sygnały, które wskazują na koniec związku

Decydując się na związek ze swoim partnerem nawet przez chwile nie myślicie, że kiedyś może on się rozpaść. Jednak życie bywa brutalne i niestety nadal bardzo dużo par po długim czasie bycia razem stwierdza, że czas zakończyć bycie we wspólnym związku. Po czym poznasz, ze wasza relacja już nie jest tak mocna jak dawniej? Oto 3 najczęściej pojawiające się sygnały.

4 powody, dla których nie powinnaś ulegać facetowi

Facetom czasami wydaje się, że kobieta jest ich własnością. Jeżeli już ją zdobyli, to nie muszą się więcej o nią starać. Nie ma chyba nic bardziej mylnego, niż postrzeganie związku z kobietą jako swoistego rodzaju zależności. Oto kilka powodów, dla których nie powinnaś nigdy ulegać swojemu facetowi!

Jak sprawdzić czy on jest Tobą zainteresowany? Proste triki!

Zapewne każda z nas zauważyła chociaż raz w swoim życiu, że pewien chłopak ewidentnie jest nią zainteresowany. Po czym to poznać, że facet ma na nas oko? Jak rozpoznać jego sygnały względem naszej osoby? Oto lista 4 triki po których zauważysz, że on ewidentnie jest Tobą zainteresowany.

Dlaczego nie warto zabiegać o uwagę ze strony faceta?

Dlaczego wciąż tak wiele kobiet nie potrafi zrozumieć, że zabieganie o mężczyznę nie jest pożądanym przez nich zjawiskiem. Mężczyźni nie lubią gdy kobieta o nich walczy, a wręcz przeciwnie wolą gdy pozostawia to w ich kwestii. Dlaczego nie wolno zabiegać o mężczyzn? Dlaczego tak bardzo oni tego nie lubią? Oto 3 najbardziej popularnych powodów dzięki, którym zrozumiesz, że zabieganie o faceta nie powinno Cię obchodzić.

Cechy wrednej kobiety, których mężczyźni nienawidzą

Wredna osoba to ktoś, kto jak nikt inny potrafi być złośliwy, mściwy i pozbawiony jakiejkolwiek empatii czy uczuć wyższych. Mężczyźni nienawidzą wrednych kobiet, dlatego też starają się ich unikać jak ognia. Jakie więc cechy posiada wredna kobieta? Oto najistotniejsze z nich!

3 błahe powody, dla których ON zdradza

Zdrada jest jednym z głównych powodów rozpadu wielu długoletnich związków. Niszczy ona wszystko to nad czym dwoje bliskich sobie ludzi pracowało latami. Dlaczego więc faceci zdradzają i wystawiają na próbę stabilne związki ze swoimi życiowymi partnerkami? Oto kilka błahych powodów!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl