Związki

Związek to relacje między ludźmi, które oparte są na bliskości, zaufaniu, ale i także stosunkach seksualnych. Praca nad związkiem to obowiązek każdego z partnerów. Podpowiemy jak stworzyć idealny związek oparty na szczerej miłości.


5 sposobów na to, by namiętność w Waszym związku nie wygasła

Wieloletnie związki są pod wieloma względami wspaniałe, ale nie są również pozbawione pułapek. Trzeba przede wszystkim bardzo o nie dbać. Każde nasze niedopatrzenie dziś, będzie nas w jakiś sposób bolało za kilka miesięcy, a nawet lat. Jedną z ważniejszych kwestii podgrzewającą nasz związek jest oczywiście namiętność. W wieloletnich związkach należy szczególnie "pracować" nad tą sferą życia. Co możemy zrobić, by nie przygasała namiętność lub jak możemy uratować związek, który właśnie z powodu braku pociągu do siebie zaczyna się psuć?

Mężczyzna nie dzwoni po randce? Być może popełniłaś jeden z tych błędów

Wydawałoby się, że wczorajsza randka była wspaniała i niezapomniana. Na samą myśl o jej powtórzeniu przechodzi Cię dreszcz. Jednak nazajutrz brak odzewu z jego strony. Czekasz na telefon, a tu głucha cisza. Zadajesz sobie pytanie co takiego wydarzyło się wczoraj lub czego zabrakło? Być może zrobiłaś coś nie tak? 

9 niezaprzeczalnych prawd o zaręczynach. Znaliście je wcześniej?

Zaręczyny są jednym z ostatnich etapów przed zawarciem związku małżeńskiego. Zobacz 9 niezaprzeczalnych prawd o zaręczynach! Daj się zaskoczyć!

Co zrobić, by związek okazał się udany? Kilka praktycznych porad.

Udany związek to marzenie każdej pary. Brak konfliktów, wspólne zrozumienie się, perspektywy na małżeństwo i szczęśliwą rodzinę. Aby osiągnąć ten idealny stan, wystarczy pamiętać o kilku rzeczach, które wpłyną pozytywnie na wspólną relację w związku i szczęście obojga partnerów.

7 mitów na temat miłości, które z łatwościa można obalić

Każdego roku Helen Fisher – amerykańska uczona, psycholog, prowadzi kompleksowe badania postawy singli "wobec miłości i seksu”, badając ponad 5000 Amerykanów. Pytania przeprowadza na reprezentatywnej próbie ludzi, składających się z osób czarnych, białych, Azjatów i Latynosów, młodych i starszych, gejów, lesbijek" – stwierdza Fisher Dane pokazują wiele mitów na temat miłości, randek czy płci. Oto 7 największych mitów na temat miłości, które z łatwością można obalić! Poznaj je!

Jak uwolnić się z toksycznego związku? Te wskazówki Cię uratują!

Jeśli wydaje Ci się, że być może kochasz za bardzo, choć jesteś krzywdzona i oprócz Ciebie ktoś jeszcze Ci to powiedział, poważnie zastanów się nad swoim związkiem. Jeśli przeważają w nim kłótnie, sprzeczki, a pokrycia w dobrych relacjach nie mają chwile czułości, to czas byś zastanowiła się nad faktem, czy przypadkiem nie tkwisz w toksycznym związku.