Dom & Mieszkanie

Podpowiadamy jak utrzymać porządek w sypialni, aby czuć się w niej dobrze

Aby sypialnia była miejscem, w którym odpoczywa się efektywnie, powinno się zadbać o to, by panował w niej porządek. Nieład nie pozwala zrelaksować się i wypocząć w pełni, przez co sen nie daje energii tak jak powinien. Podpowiadamy, jak szybko i skutecznie zadbać o porządek w sypialni.

Praktyczne wskazówki na to, jak szybciej sprzątać kuchnię

Sprzątanie kuchni może być szybkie i proste – wystarczy zastosować się do kilku prostych wskazówek, a będzie mniej uciążliwe. Poniżej znajduje się lista najlepszych, sprawdzonych wskazówek. Warto się z nimi zapoznać i oszczędzać czas.

4 najbrudniejsze miejsca w domu, które należy czyścić częściej

Wydaje Ci się, że idealnie wszystko wysprzątałaś i nie możesz mieć sobie nic do zarzucenia? Być może wcale nie masz racji. Istnieją takie miejsca w domu, w których brud narasta w szalonym tempie i trudno z nim dojść do ładu. Czas je poznać!

Jak skutecznie walczyć z zabrudzeniami w łazience?

Sprzątanie łazienki bywa uciążliwe. Codziennie pojawiają się w niej nowe plamy z mydła, płynów do prania, zacieki z wody czy brzydki zapachy z kanalizacji. Dla wielu pań domu ich usuwanie jest prawdziwą syzyfową pracą. Jak zatem walczyć z zabrudzeniami w łazience, by znikały szybciej i wolniej się pojawiały?

Jak dbać o porządek w przedpokoju, aby wywierał na gościach wrażenie?

Sprzątanie jest znacznie szybsze, jeśli odpowiednio dba się o porządek na co dzień. Jednym z miejsc, które najszybciej się brudzą, jest przedpokój. W miejscu tym zmienia się brudne buty, a także przechowuje się wiele rzeczy. Jak dbać o porządek w przedpokoju, by pomieszczenie to zachęcało do wejścia dalej do domu?

26 genialnych trików, dzięki którym wykonywanie codziennych czynności będzie łatwiejsze

Czasem potrzeba naprawdę niewiele, by ułatwić swoje życie i wypracować w sobie nawyki, dzięki którym uniknie się wielu problemów. Poniżej znajduje się lista 26 sposobów na poprawienie wyglądu mieszkania, uniknięcie konfliktów z innymi domownikami czy zaoszczędzenie czasu, który dotychczas traciło się na sprzątanie.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl