Wnętrza

Ogół zagadnień związanych z meblowaniem oraz dekorowaniem wnętrz mieszkalnych, a także z ozdabianiem zewnętrza budynku. Znajdziesz tu ciekawe pomysły na aranżacje i wyposażenie wnętrz.


Jak urządzić mały ogród? Galeria inspiracji

Twoja przestrzeń w ogrodzie jest znacznie ograniczona? Nie masz na nią żadnego pomysłu? Zajrzyj do naszej galerii i znajdź ciekawe rozwiązanie. Galeria pełna ciekawych inspiracji.

Stare żarówki. Zrób z nich rzeczy, które wyglądają zjawiskowo!

Kiedy Twoje żarówki przestaną już działać, nie wyrzucaj ich, lecz wykorzystaj do dekoracji wnętrza. Wystarczy odrobina wolnego czasu i wyobraźni, a możesz nadać im nowe funkcje, a jednocześnie zyskać ciekawe dekoracje. W naszej galerii znajdziesz mnóstwo ciekawych inspiracji.

Prosty trik, który sprawi, że naczynia będą znacznie czystsze

Jednym ze skuteczniejszych domowych sposobów na to, aby swoje talerze uczynić jeszcze czystszymi niż dotychczas, jest stosowanie soku z cytryny. Ten owoc cytrusowy posiada wiele różnych zastosowań w domu: od usuwania plam, aż po odświeżenie wnętrza kuchenki mikrofalowej.

12 praktycznych inspiracji, które pokażą Ci jak stworzyć idealny pokój dla dziecka

Twoje dziecko potrzebuje miejsca do kreatywnego rozwoju, dlatego ważne jest, aby miało do tego odpowiednie warunki. To w swoich najmłodszych latach rozwija swoją wyobraźnie, a często pomaga mu w tym jego własna przestrzeń. Zaaranżuj pokój swoje go dziecka z naszą pomocą, a zaskoczysz się efektem!

8 praktycznych sposobów na porządek w łazience

Porządek w łazience pełni niezwykle ważną rolę, gdyż jest to miejsce odwiedzane przez domowników kilka, a nawet kilkanaście razy dziennie. Ponadto panujące w łazience warunki: wysoka temperatura, wilgoć  są idealnym miejscem dla bakterii, dlatego tak ważny jest porządek.

Co Twoje ulubione rośliny mówią o Tobie?

Rośliny doniczkowe są bardzo lubiane przez większość osób. Nie tylko pozwalają zachować zieleń w domu przez cały rok, ale są również wyrazem naszej osobowości. Jeśli nie wiesz co twoje rośliny doniczkowe mówią o tobie, jesteś w dobrym miejscu. Dowiesz się teraz tego, co odzwierciedlają twoje ulubione rośliny w doniczkach.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl