Miłość

5 oczekiwań, które ma każdy mężczyzna, ale boi się o nich mówić

Czy wiesz, że prawie każdy mężczyzna ma swoje oczekiwania względem kobiety, z którą chciałby spędzić życie? Rzadko jednak mówią o tym bezpośrednio. Dowiedz się, o co chodzi!

6 zachowań kobiet, które zniszczą każdy związek

Nawet najbardziej zakochany mężczyzna ma granice wytrzymałości. Prędzej wybierze ucieczkę, niż związek z kobietą, która zachowuje się nieprzewidywalnie lub miewa nieznośne humory. Czy zastanawiałaś się kiedyś, co robić, a czego nie, by zbudować szczęśliwy związek? Oto lista rzeczy, których bezwzględnie musisz unikać w swoim zachowaniu.

W którym momencie związku ON może Cię zdradzić

Jesteście ze sobą od dłuższego czasu i boisz się, że zostaniesz zdradzona? Cóż, nie jesteśmy w stanie zapewnić, że to się nie wydarzy... Sprawdź, kiedy można się tego najbardziej spodziewać.

Jak rozpoznać zdradę? Czasem kryje się w małych rzeczach, których nie widzisz!

Zdrada jest trudnym tematem i wywołuje wiele emocji. Trudną ją rozpoznać i składa się na nią wiele czynników, ale istnieją przesłanki, dzięki którym można ją rozpoznać i domyślać się, że nasz partner nas zdradza. Jak rozpoznać zdradę?

7 rzeczy, które mężczyzna powinien mówić swojej kobiecie każdego dnia

Kobieta jest jak kwiat, który trzeba codziennie pielęgnować. Mężczyzna, który kocha i pragnie, aby partnerka czuła się przy nim wyjątkowo, powinien każdego dnia mówić jej… no właśnie, co? Oto lista rzeczy, które kobiety uwielbiają słyszeć na co dzień.

5 cech ludzi, którzy nigdy nie znajdą miłości. Jesteś wśród nich

Szukasz miłości, ale wciąż bezskutecznie? Zastanawiasz się, gdzie popełniasz błąd? Być może jesteś w gronie osób, które mają trudność w znalezieniu miłości, ponieważ dominuje u Ciebie któraś z poniższych cech:

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl