Miłość

5 rzeczy, które go w Tobie wkurzają, ale wstydzi się powiedzieć

Zastanawiasz się, czy są sprawy, które mogą wkurzać Twojego mężczyznę, choć on stara się o nich nie mówić wprost? Dowiedz się, co to może być!

5 znaków po których zobaczysz, że on Cię testuje!

Chciałabyś się dowiedzieć, na czym polega męskie testowanie kobiet? A może jesteś w związku i masz poczucie, że Twój mężczyzna zaczął się względem Ciebie dziwnie zachowywać? Dowiedz się, w których sytuacjach on Cię sprawdza!

Tych rzeczy już nie zrobisz, kiedy będziesz w związku!

Bycie w związku daje mnóstwo szczęścia. Szczególnie na początku, gdy wasza relacja dopiero się rozpoczyna, czujesz się jak w siódmym niebie. Randki, prezenty, wyznania miłości… pijecie sobie z dzióbków i jesteście sobą zachwyceni. Niestety, w każdej beczce miodu jest łyżka dziegciu.

5 rzeczy o których boisz się powiedzieć swojemu facetowi, a nie musisz!

Ukrywasz problemy i trudne uczucia przed swoim mężczyzną? Nie rób tego! Bądź z nim maksymalnie szczera, bo przecież zależy Ci na zbudowaniu trwałej, poważnej relacji, a nie na prowadzeniu damsko-męskiej gry.

5 mitów na temat seksu, o których powinnaś zapomnieć

Słyszałaś o popularnych mitach na temat seksu, które mogą Ci zaburzać jego postrzeganie, w dodatku przyczyniając się do mniejszej satysfakcji ze współżycia? Rozpraw się z nimi raz na zawsze!

Jak się odkochać i zapomnieć? To proste!

Czy wiesz, że stan zakochania jest uznany przez WHO jako jednostkę chorobową? Nie dziw się, bo jeśli czytasz ten artykuł, sama widzisz, że masz problem. Nie w Twoim sercu, a w mózgu zachodzą procesy warunkujące drżenie rąk, pocenie i ponadprzeciętną aktywność czy brak apetytu. To nic innego, jak wydzielane hormony, głównie fenyloetyloamina, a w konsekwencji również serotonina i noradrenalina. To wszystko jest sprawcą Twojego irracjonalnego zachowania np. gdy nie dzwoni, nie pisze, nie przyszedł. Jeżeli jednak z jakiegoś powodu poszłaś po rozum do głowy i zdecydowałaś, że musisz odkochać się, skorzystaj z poniższych rad.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl