Miłość

Jak często się kochać, by Twój związek przetrwał lata? Wbrew pozorom, nie codziennie!

Czy wiesz, że wszystko, co jest dla nas dostępne bez granic - szybko nam się nudzi? Dotyczy to również delikatnej przestrzeni intymnej. Dowiedz się, jak często kochać się ze swoim facetem, abyście mogli się cieszyć niegasnącym pożądaniem!

Znaki zodiaku, a miłość. Czyli jak idealnie dobrać się w parę

Większość z nas zna swój znak zodiaku i wie jakie cechy są mu przypisane. Często też na tyle interesujemy się tym zagadnieniem, żeby znać znaki zodiaku bliskich nam osób i umieć na tej podstawie przewidzieć jak będą się układały wzajemne relacje.

Dlaczego mężczyźni tracą zainteresowanie kobietą?

Na początku są kwiaty, wycieczki, zaproszenia do restauracji i drobne upominki. Po pewnym czasie coś jednak zaczyna ci przeszkadzać. On jakby tak… mniej się stara. Już nie wariuje tak bardzo, jak na początku. Co się dzieje?

W tym wieku najczęściej myślimy o zdradzie - mężczyźni robią to później!

O zdradę częściej oskarżani są mężczyźni. Podobno panowie mają większy problem z powstrzymaniem się przed nią i przechodzą tak zwany „kryzys wieku średniego”, kiedy – uświadomiwszy sobie ile czasu minęło i że dotarli już do połowy swego życia – postanawiają się niejako odmłodzić zmianą partnerki na młodszą. Okazuje się jednak, że kobiety również mają skłonności do zdrady – i to w jeszcze wcześniejszym wieku! Kiedy zdradzają kobiety, a kiedy panowie?

Dlaczego nie warto zdradzać? To może doprowadzić Twoje życie do ruiny

Zdrada zawsze przynosi opłakane skutki. Nawet jeżeli nie wychodzi na jaw, to zwykle zadręczasz się do końca życia wyrzutami sumienia. Dlaczego nie warto zdradzać?

6 gestów, dzięki którym uwiedziesz go na pierwszej randce

Pragniesz, aby mężczyzna oszalał na Twoim punkcie już po pierwszym Waszym spotkaniu? Istnieje kilka uwodzicielskich gestów, na które on na pewno nie pozostanie obojętny.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl