Miłość

Dlaczego nie warto wchodzić dwa razy w ten sam związek?

Zastanawiasz się, czy powinnaś ponownie związać się ze swoim byłym facetem? Stanowczo odradzamy! Dowiedz się dlaczego:

5 poglądów, które różnią was w związku. Czasami doprowadzają do jego końca...

Istnieją trudne aspekty światopoglądowe, które mogą Was mocno poróżnić, a nawet doprowadzić do zakończenia związku. Jakie?

Kilka pomysłów na nietuzinkowe zaręczyny w święta

Święta to idealny czas nie tylko na ślub, ale także na zaręczyny. Magiczna atmosfera pełna rodzinnego ciepła i miłości jest idealnym czasem na złożenie poważnej deklaracji. Trzeba podkreślić, że wybór daty zaręczyn jest niezwykle istotny, bowiem pozostanie w pamięci na resztę życia. O tym ważnym wydarzeniu będziemy opowiadać reszcie rodziny i wielokrotnie go wspominać.

     Czego unikać tuż po rozstaniu - moje 4 złote rady.

     Właśnie się rozstaliście i teraz Twój świat wygląda zupełnie inaczej. Czujesz pustkę, brak tej drugiej osoby i zaczyna przerażać cię myśl o samotności. To normalne, zwłaszcza w pierwszych tygodniach czy nawet miesiącach. Ale co zrobić, żeby było nam trochę łatwiej przez to przebrnąć? Oto kilka moich niezawodnych sposobów.

Porady na zazdrość

Nie ma miłości bez zazdrości. Istnieje jednak cienka granica pomiędzy odrobiną zazdrości, a chorą zazdrością. Co zrobić, aby nie przekroczyć tej cienkiej bariery? Zazdrość rodzi się z braku zaufania do drugiej osoby. Zaufanie powinno być fundamentem każdego związku. Jeżeli brakuje uczciwej relacji pomiędzy partnerami, a partnerzy dbają wyłącznie o swoje dobro i zaspakajają własne potrzeby, to to nie jest związek, lecz relacja otwarta. Zdradzający powinien mieć na uwadze, że druga osoba ufa mu bezgranicznie i zastanowić się nad swoim postępowaniem, czy aby na pewno nie krzywdzimy nim drugiej osoby. Zazdrość to również obawa przed utratą bliskiej osoby. Jednak taka zazdrość to już cienka granica przed chorobliwą zazdrością. Zazwyczaj najbardziej narażeni są osoby z niską lub zaniżoną samooceną.

7 oznak zbyt mocnego zaangażowania w związek. To może go zniszczyć!

Niekiedy nadmierne starania niszczą najlepiej zapowiadające się związki. Brzmi paradoksalnie? Niestety, ale we wszystkim trzeba zachowywać zdrowy umiar.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl