Uroda

Wybór farby do włosów - praktyczny poradnik

Podstawowym błędem popełnianym przy wyborze farby do włosów jest sugerowanie się zdjęciem modelki i ładnym kolorem jej włosów. Rzadko zdarza się abyśmy w ciemno uzyskały dokładnie taki efekt. Trzeba pamiętać, że etykieta ma przede wszystkim sprzedać produkt, a ponadto trzeba wziąć pod uwagę jeszcze inne rzeczy. Na każdej farbie do włosów powinno znaleźć się zestawienie koloru wyjściowego oraz koloru, jaki uzyskamy. Trzeba pamiętać, że w zależności od koloru włosów, efekt każdorazowo będzie się różnił. Precyzyjne określenie koloru i odcienia włosów wymaga sięgnięcia po wzornik. Poza bajecznymi nazwami farb, (które mają tylko zachęcić do kupna), na opakowaniu powinny znaleźć się jeszcze numery, które umożliwią dokładną identyfikację barwy.

Jak wykonać french manicure nie wychodząc z domu?

French manicure to bardzo efektowna i naturalnie wyglądająca ozdoba paznokci. Można ją zrobić zarówno w salonie kosmetycznym, jak i w domu.

Różne kolory tęczy z bezbarwnego lakieru. Praktyczny poradnik

Moda na kolory, co chwilę się zmienia. Dotyczy to za równo ubrań królujących na wybiegach, jak i trendów dotyczących makijażu. Przed chwilą hitem były beże, a teraz królują wiosenne barwy.

Platynowy, piaskowy, a może miodowy. Przegląd kolorów włosów dla blondynek

Otwórz się na zmiany, a z pewnością poczujesz się jak nowo narodzona. Wypróbuj jeden z modnych odcieni włosów dla blondynek i odmień swój wizerunek. Stylowe cięcia i koloryzacje zajdziecie w galerii. 

Makijaż ust: 12 kolorów szminek idealnych do weselnej sukienki

Często tuż przed wyjściem dopada nas konsternacja jaką szminkę wybrać. Zobacz najnowsze propozycje na kuszące usta i wypróbuj je. Ten makijaż ust będzie idealny do weselnej sukienki.

12 tatuaży na stopie, którymi pochwalisz się latem

Marzysz o tatuażu, jednak nie chciałabyś, aby stale wystawiony był pod ocenę innych. Wykonaj go na stopie lub kostce. Świetne miejsce na tatuaż, którym pochwalisz się latem. Zmysłowe wzory w galerii.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl