Uroda

Fryzury dla brunetek 2017 - 12 stylowych propozycji

Lubisz ciemne kolory włosów? Ta galeria boskich cięć i koloryzacji jest dla Ciebie. Zainspiruj się galerią bogatą w modne w 2017 roku  fryzury dla brunetek. Poniżej znajdziesz 12 stylowych propozycji, które sprawią, że poczujesz się stylowo. Świetne pomysły na cięcia dla włosów długich, półdługich i krótkich.

Fryzury ślubne 2017: propozycje dla krótkich włosów

Zastanawiasz się jaka fryzura ślubna z krótkich włosów będzie idealna na ślub? W tym roku rządzi swoboda, naturalność oraz romantyczne fale i upięcia. Świetnym pomysłem jest zastosowanie dodatków do włosów, które ślicznie udekorują fryzurę ślubną. Zapraszamy do przejrzenia najnowszej galerii fryzur ślubnych 2017.

Fryzury krótkie na 2017 rok. Co jest w modzie?

Poznaj galerię bogatą w propozycje na fryzury krótkie na 2017 rok. Zobacz co jest w modzie? Znajdziesz tu przykłady modnych cięć i nowoczesnych koloryzacji. Wybierz jedną z krótkich fryzur 2017 i pokarz swojemu fryzjerowi. Twój nowy look oczaruje wszystkich Twoich znajomych, a Ty poczujesz się piękna i pewna siebie.

10 przykazań dla posiadaczek cery trądzikowej

Cera trądzikowa jest bardzo trudna w pielęgnacji i zmaga się z nią wiele osób niezaleznie od wieku. Jak zatem pielegnować cerę trądzkową, aby stała się piękna, zdrowa i zadbana? Oto 10 przykazań dla posiadaczek cery trądzikowej.

#2 Śpisz z mokrymi włosami?

To przestań! Rozumiem, że jesteś zabiegana, że nie masz czasu, że Ci gorąco, że Ci się nie chce i 150 innych wymówek mi tu zaraz wymyślisz! Kochana moja – czy Ty sobie zdajesz sprawę z tego, że Twoje mokre włosy pozostawione sobie na noc to nie tylko możliwe przeziębienie? Czy Ty wiesz co tam się dzieje? Zaraz Ci powiem!

12 fryzur dla kobiet po 40: włosy krótkie

Zastanawiasz się nad skróceniem włosów, ale nie wiesz jakie fryzury są dobre dla pań po 40? Postaw na nowoczesną koloryzację i modne cięcie 2017.  Ta galeria udowodni Ci, że krótkie włosy nie są zarezerwowane tylko dla młodych. Przedstawiamy 12 fryzur dla kobiet po 40 dla włosów krótkich.  

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl