Ciekawostki

Informacje, które wydają się interesujące, niebanalne, które sprawią, że nad jakąś kwestią głębiej się zastanowimy lub nas ona zainteresuje. Dotyczyć mogą wszystkich sfer życia.


Po tych znakach poznasz, że Twój mężczyzna to niedojrzały chłopczyna!

Mężczyźni dojrzewają nieco wolniej od kobiet. Czasami, wiążąc się z mężczyzną w tym samym wieku, mamy wrażenie jakby dzieliła nas przepaść właściwie w każdej sferze życia i funkcjonowania. Żyjemy nadzieją, że z biegiem czasu nasz partner wydorośleje i zacznie być tym jedynym wymarzonym księciem z bajki. A czy Twój facet też jest jeszcze mentalnym chłopcem? Oto kilka znaków po których poznasz, że on jeszcze niestety nie dojrzał.

Jak zostać silną, gdy wszystko się wali wokół? Niezawodne sposoby

Czasami mamy wrażenie, że świat wali nam się na głowę. Niektóre dni, tygodnie czy miesiące są pasmem niepowodzeń i porażek, które odbijają się z hukiem na naszej psychice ale i ogólnym samopoczuciu. Co więc zrobić, gdy cały świat jest przeciwko nam? Jak zostać silną kobietą, która poradzi sobie ze wszystkim? Oto nasze wskazówki.

3 porady dla 50 latek, z którymi musisz się zapoznać

Każda z nas boi się starości, wkraczanie w 50tke nie jest łatwe i zapewne dla większości bywa bardzo uciążliwe. Jeśli wiesz, że zbliża się ten okres koniecznie postaraj się wcześniej pomyśleć o tym jak przeżyć go w sposób jak najbardziej dla nas łagodny. Jak to zrobić? Oto 3 najczęstsze porady, które koniecznie warto przeanalizować w tym trudnym dla nas czasie.

Kobieta po 30 - triki, dzięki którym będziesz wyglądała młodziej!

Niestety 30-stka to czas, który jest nieunikniony praktycznie dla większości kobiet. Jest to okres w którym zmienia się naprawdę bardzo dużo w życiu każdej kobiety. Ten nieunikniony czas niesie za sobą pewien koniec, ale też nowy początek drugiej młodości. Nie wolno zapominać w tym czasie o pielęgnacji, która dotychczas była stosowana w łazience prawie każdej z nas. Aby nasze ciało nie odczuło, że coś się zmieniło w naszym życiu należy zastosować kilka trików, które podbudują naszą wartość siebie. Jakie triki należy zastosować, aby wyglądać młodziej? Oto lista 3 najpowszechniejszych stosowanych trików prawie każdej kobiety, która przekroczyła 30-stke.

3 rzeczy, które zabijają Twoją atrakcyjność - spodziewałaś się?

Zapewne każda z nas chociaż raz w swoim życiu poczuła się mniej atrakcyjną, niż dotychczas. Przede wszystkim pamiętaj, że nie możesz pozwolić na to aby się tak czuć. Wręcz przeciwnie staraj się robić wszystko, aby dowartościować swoją osobę. Przez o bardzo często czujesz się mało atrakcyjna? Co z dnia na dzień zabija Twoją atrakcyjność jeszcze bardziej? Oto lista 3 rzeczy przez które prawdopodobnie najczęściej czujesz się mało atrakcyjna.

3 nieodpowiedzialne zachowania facetów, które doprowadzają do szału

Twój facet zachowuje się nieodpowiedzialnie? Czasami masz wrażenie, że spotykasz się z nastolatkiem a nie prawdziwym mężczyzną? Dlaczego faceci wciąż zachowują się jak dzieci i doprowadzają tym samym kobiety do szału? Taka natura moje Panie. Jakie zachowania facetów najczęściej wytrącają kobiety z równowagi? Oto 3 z nich.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl