Ciekawostki

Informacje, które wydają się interesujące, niebanalne, które sprawią, że nad jakąś kwestią głębiej się zastanowimy lub nas ona zainteresuje. Dotyczyć mogą wszystkich sfer życia.


Sprawdzone pomysły na prezent

Dawanie prezentów jest czymś wspaniałym. Możemy pokazać naszym najbliższym, że nam na nich zależy. Zdarza się jednak, że musimy wręczyć upominek osobie, której nie znamy zbyt dobrze. Wówczas sprawa nie jest tak prosta. Na szczęście istnieją uniwersalne prezenty, które sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach.

Czy można zaciągnąć pożyczkę przez Internet?

W obecnych czasach sporo spraw załatwiamy w Internecie. Jakby nie było, naprawdę nam się to spodobało. Podczas trwania pandemii, rzeczywiście nie mieliśmy innego wyjścia, jak nauczenie się wszystkiego w sieci. Załatwianie wszystkiego bez wychodzenia z domu było nie tylko wygodne, ale także bezpieczne dla naszego zdrowia. Odchodząc już od pandemii COVID-19, powinniśmy zaznaczyć, że wciąż w sieci możemy wszystko załatwić, a możliwości cały czas dochodzi. Jedną z nich jest zaciąganie pożyczek gotówkowych. Sprawdźmy, tę możliwość.

Masz kredyt hipoteczny? Dowiedz się, czym jest WIBOR – bo może Ci się to przydać.

Koszty kredytowania naliczane przez banki obejmują wiele elementów składowych, wśród których najczęściej wymieniana jest stała stawka WIBOR(R). Wykorzystywana jest ona jako składnik oprocentowania wraz z marżą bankową przy zobowiązaniach udzielanych w złotówkach. Czym jest WIBOR(R), jak działa i na co właściwie wpływa? Artykuł o WIBORZE został przygotowany przez ekspertów z firmy Eden Finance Pożyczki Ekspresowe.

Jak przenieść się do Orange Flex?

Twój dotychczasowy operator komórkowy nie sprostał Twoim oczekiwaniom? A może poszukujesz nowej elastycznej oferty dla bliskiej osoby? Przeniesienie numeru do Orange Flex jest prostsze, niż myślisz – wszystko załatwisz w domu, bez uciążliwych kolejek czy wizyt w salonie obsługi. Zainstaluj aplikację mobilną Flexa, wybierz idealny Plan komórkowy i dołącz do Flexa!

Damski lekki rower trekkingowy nie musi być drogi

Rower trekkingowy to uniwersalny jednoślad, pojedziesz nim do pracy i na wypad za miasto w weekend. Co więcej, za taki sprzęt nie musisz płacić więcej niż za miejską damkę.

Jak dbać o złote kolczyki aby zachowały swój blask?

Złota biżuteria nie wygląda już tak idealnie jak w dniu zakupu? To zupełnie naturalny proces, który jednak można zatrzymać. Ulubione kolczyki będą Ci służyć przez naprawdę długi czas, jeśli tylko odpowiednio o nie zadbasz. Dowiedz się, jak wybierać oraz jak dbać o złote kolczyki, aby nawet po latach prezentowały się nienagannie.

Aplikacja KobiecePorady.pl