Ciekawostki

Informacje, które wydają się interesujące, niebanalne, które sprawią, że nad jakąś kwestią głębiej się zastanowimy lub nas ona zainteresuje. Dotyczyć mogą wszystkich sfer życia.


Czego powinna spróbować kobieta po 30?

Kobieta, która jest po 30stce koniecznie powinna spróbować kilku rzeczy, których dotychczas nie udało jej się zrobić. Jakie rzeczy każda kobieta powinna zrobić przed 30stką? Oto lista 4 najważniejszych.

Piękna, młoda i szalona - możesz być taka po 30! Czego należy się trzymać?

Każda z nas będąc młodą dziewczyną marzy, aby po 30-stce być piękną , młodą i nadal szaloną kobietą. Warto pamiętać, że marzenia nie są po to, aby o nich ciągle marzyć tylko po to, aby je spełniać. Chcesz po 30 wyglądać tak jak sobie to wymarzyłaś? Realizuj swój cel i nie poddawaj się nawet jeśli będzie ciężko. Czego należy się trzymać, aby po 30-stce nadal dobrze wyglądać? Oto lista 3 podstawowych czynności.

4 cechy pewnych siebie kobiet, które cenią mężczyźni

Zapewne każda z nas chciałaby mieć cechy, które uwielbiają mężczyźni. Każdy facet uwielbia gdy kobieta jest pewna siebie i potrafi realizować swoje marzenia. Jakie cechy pewnych siebie kobiet są najbardziej pożądane przez mężczyzn? Oto lista 4 cech charakteru kobiet, które faceci cenią najbardziej.

3 ulubionych trików facetów, którymi manipulują

Jakiś czas temu poznałaś nowego faceta, który nie do końca zachowuje się w stosunku do Ciebie tak jakbyś sobie tego wymarzyła? Czujesz w waszej relacji sporą ilość manipulacji z jego strony? Po czym poznać, że Twój facet Tobą manipuluje? Oto lista 3 najbardziej popularnych trików facetów po których poznasz, że jesteś przez niego manipulowana.

3 warzyw i owoców, które pozytywnie wpływają na Twoje libido

Od pewnego czasu pojawiły się w Twoim życiu problemy związane z obniżeniem poziomu libido? Jest to bardzo prawdopodobnie spowodowane nieprawidłowym odżywianiem. Jakie potrawy jeść aby nasze libido wróciło do normy? Oto lista 3 podstawowych warzyw i owoców dzięki którym z pewnością Twoje libido będzie funkcjonowało tak jak dawniej.

4 najgorsze rzeczy, które napotkasz w szpitalu!

Szpital, to miejsce w którym powinno się dochodzić do zdrowia i czuć powiedzmy względnie dobrze. Polska rzeczywistość bywa jednak nieco inna i placówka, która ma nam pomagać i nas leczyć chwilami bywa nieco przerażająca. Każdy, kto chociaż raz przebywał w szpitalu wie, że nie wygląda to tak kolorowo jak pokazują nam to media czy programy telewizyjne. Oto kilka rzeczy, które możesz spotkać w szpitalu, lepiej uważaj!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl