Ciekawostki

Informacje, które wydają się interesujące, niebanalne, które sprawią, że nad jakąś kwestią głębiej się zastanowimy lub nas ona zainteresuje. Dotyczyć mogą wszystkich sfer życia.


3 proste triki, które działają na kobiecą atrakcyjność

Bycie kobietą atrakcyjną to przede wszystkim bycie sobą. Nic tak nie uatrakcyjnia kobiety jak jej nastawienie do samej siebie i do społeczeństwa. Tak naprawdę wszystko zależy od naszego nastawienia. Nie ma jednoznacznej i sztywnej definicji kobiecej atrakcyjności, nie ma także brzydkich kobiet, są tylko takie, które wydają się być nieświadome swoich atutów. Oto kilka prostych trików, które zdecydowanie poprawiają kobiecą atrakcyjność!

3 proste zmiany w życiu, dzięki którym staniesz się eko!

Nasza planeta narażana jest codziennie na szereg różnych zagrożeń. Warto więc stopniowo stawać się bardziej ekologicznym człowiekiem i zmieniać swoje dotychczasowe nawyki. Oto kilka prostych zmian od których możesz zacząć swoją przygodę z ekologią!

3 miejsca na ciele faceta, które są jego słabymi punktami

Każdy facet ma jakieś swoje słabe punkty na ciele. Mimo, że mężczyźni z reguły słyną ze swoich twardych i masywnych postur, to posiadają także swoje mniej mocne strony, do których zaliczyć można przede wszystkim szyję i łydki. Dlaczego tak jest? Odpowiedź znajduje się poniżej!

3 sposoby na dobry sen w upalne dni

Upalne dni to nieodłączny element wakacji. Lato rządzi się swoimi prawami, dlatego musimy sobie jakoś radzić z tym, że noce nie są zbyt komfortową porą. Przede wszystkim jest nam wiecznie gorąco przez co ciężko jest zasnąć i wypocząć. Co więc zrobić, by nawet w upalne dni nie narzekać na sen i przesypiać całe noce? Oto nasz wskazówki.

4 cechy kobiet, które cenią sobie mężczyźni

Istnieje kilka cech charakteru u kobiety za którymi mężczyźni wręcz szaleją. Okazuje się, że na dalszych etapach znajomości wygląd schodzi na zupełnie drugi plan. Ważniejsze od zewnętrznej prezencji stają się wewnętrzne predyspozycje. Oto kila cech kobiet, które jak nic innego cenią sobie mężczyźni. A Ty jesteś ich szczęśliwą posiadaczką?

4 męskie wady, które odpychają każdą kobietę

Kobiety bardzo często dopatrują się w mężczyznach wielu zalet, ale także i wad. Wspomniane wady zazwyczaj odnoszą się do ogólnego sposobu bycia i zachowania się faceta, które niekiedy naprawdę bywa dość oryginalne i wręcz odpychające. Oto najistotniejsze męskie wady, których kobiety nienawidzą!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl