Sennik

Zbiór powtarzanych często marzeń sennych, spisany w porządku alfabetycznym. W jego skład wchodzi wiele symboli oraz sposobów ich interpretowania.


Znaczenie 4 snów, które na pewno Ci się przyśniły

Sen jest bardzo ważny dla naszego zdrowia, a także codziennego funkcjonowania. Bardzo często podczas tego odpoczynku pojawiają się sny o których po przebudzeniu bardzo długo nie możemy zapomnieć. Czy Ty masz taki sen? Czy kiedykolwiek śnił Ci się, któryś z tych snów? Oto lista 4 najbardziej powszechnych snów, które z pewnością śniły się większości z nas.

Sennik: Komunia we śnie-  znaczenie snu

Jeśli śni Ci się komunia święta, spełnią się Twoje plany i zamierzenia. Jeśli odbywa się ona w kościele, wielka radość przed Tobą. Co oznacza komunia we śnie, gdy przyjmują ją inne osoby? Nie wszyscy przyjaciele traktują Cię odpowiednio. Dla młodej dziewczyny sen o komunii wieszczy bardzo szczęśliwą miłość, która zakończy się małżeństwem.

Sennik: Śniła mi się kiełbasa. Co oznacza jeśli śniła mi się kiełbasa?

Kiełbasa we śnie – co oznacza? Gdy śni Ci się kiełbasa, którą jesz, wkrótce czekają Cię bardzo miłe, choć niespodziewane odwiedziny. Co oznacza kiełbasa we śnie, kiedy jesteś młodą kobietą? Niebawem spotkasz mężczyznę, który zostanie Twoim mężem. Wyrabianie kiełbasy wieszczy rychłe sukcesy zawodowe.

Co oznacza ogórek we śnie? Co oznacza jeśli śnił mi się ogórek?

Ogórek we śnie – znaczenie snu. Co oznacza ogórek we śnie? Chorym wieszczy on szybki powrót do zdrowia, dla ludzi wolnych jest sygnałem, że niedługo poznają swoją drugą połówkę i wejdą w nią w związek małżeński, który będzie bardzo trwały i szczęśliwy. Ogórki oznaczają pomyślność w interesach oraz pojawienie się nowych idei, które dość szybko zostaną wprowadzone w życie. Niektórzy widzą w nim symbol natury erotycznej.

Co oznacza kaszanka we śnie? Co oznacza jeśli śniła mi się kaszanka?

Kaszanka we śnie –znaczenie snu. Co oznacza kaszanka we śnie, gdy ją jesz? Niebawem czeka Cię bardzo nieoczekiwana, lecz zarazem przyjemna i pełna radości wizyta. Jeśli ją robisz, Twoja praca jest nudna i nie przynosi Ci oczekiwanej satysfakcji ani pieniędzy. Gotowanie kaszanki wróży problemy.

Sennik: Śniło mi się, że miałam biegunkę. Co to może oznaczać?

Biegunka we śnie – co oznacza? Gdy śni Ci się biegunka, czujesz brak kontroli nad własnym życiem i organizmem, być może dopadło Cię psychiczne i fizyczne zmęczenie. Co oznacza biegunka we śnie, jeśli ma ją Twoje dziecko? Wkrótce w Twoim życiu nastąpią spore zmiany. W przypadku, gdy jesteś osobą szczęśliwie zakochaną, Twój partner być może niebawem będzie musiał wyjechać w służbową podróż.

Aplikacja KobiecePorady.pl