Sennik

Zbiór powtarzanych często marzeń sennych, spisany w porządku alfabetycznym. W jego skład wchodzi wiele symboli oraz sposobów ich interpretowania.


Znaczenie 4 snów, które na pewno Ci się przyśniły

Sen jest bardzo ważny dla naszego zdrowia, a także codziennego funkcjonowania. Bardzo często podczas tego odpoczynku pojawiają się sny o których po przebudzeniu bardzo długo nie możemy zapomnieć. Czy Ty masz taki sen? Czy kiedykolwiek śnił Ci się, któryś z tych snów? Oto lista 4 najbardziej powszechnych snów, które z pewnością śniły się większości z nas.

Sennik: Kukułka we śnie – co oznacza?

Jeśli ją słyszysz, Twoja dobra passa w interesach niebawem się zakończy. Co oznacza we śnie kukułka, która śni się osobie w związku małżeńskim? Czekają Cię kłótnie i nieporozumienia, które po pewnym czasie zostaną zażegnane, jednak będą kosztowały Cię sporo nerwów.

Sennik: Kosz we śnie- co oznacza?

Co oznacza kosz we śnie, jeżeli znajdują się w nim kwiaty? Będziesz mieć wielkie szczęście w miłości. Pusty kosz oznacza nieszczęśliwe zakochanie się w człowieku, który nie odwzajemni Twoich uczuć. Jeśli kosz jest zapełniony, możesz liczyć na to, że Twoja rodzina niebawem się powiększy.

Sennik: Śniła mi się koniczyna. Co oznacza jeśli śniła mi się czterolistna koniczyna?

Koniczyna we śnie – co oznacza? Gdy siejesz we śnie koniczynę, przeprowadzisz się na wieś. Koniczyna na polu wróży Ci ogromne szczęście i życie w zdrowiu i dostatku. Co oznacza koniczyna we śnie młodych osób? Bogactwo jest w zasięgu Twojej ręki. Dla rolnika jest ona zapowiedzią wspaniałych zbiorów, a nowożeńcom wieszczy potomstwo liczne i zdrowe.

Sennik: Kolacja we śnie – znaczenie snu

Zwykle kolacja w marzeniach sennych wieszczy bardzo szczęśliwe i zgodne życie rodzinne. Co oznacza kolacja we śnie, kiedy jest ona wydawana w ogrodzie? Czeka Cię wielkie szczęście i zaszczyty. Jeśli je ją mężczyzna, wkrótce wybierzesz się na dużą i prestiżową imprezę.

 Sennik: Śnił mi się żołnierz. Co to może oznaczać? 

Kołnierz we śnie – co oznacza? Co oznacza kołnierz we śnie, kiedy jest na Ciebie zbyt ciasny? Twoje kłopoty finansowe już niebawem się skończą. Brudny kołnierz to zapowiedź kłótni z przyjacielem, zaś biały i dobrze wykrochmalony mądrze zainwestowanych pieniędzy.