Sennik

Zbiór powtarzanych często marzeń sennych, spisany w porządku alfabetycznym. W jego skład wchodzi wiele symboli oraz sposobów ich interpretowania.


Co oznacza afera we śnie? Co oznacza jeśli śniła mi się afera?

Afera we śnie – znaczenie snów. Co oznacza afera we śnie? Może być oznaką powiększenia się rodziny. Innym wytłumaczeniem tego marzenia sennego są mające nastać problemy (osobiste lub zdrowotne), które nie pozwolą Ci osiągnąć wyznaczonego sobie celu. Miej się na baczności, niewykluczone bowiem, że w Twoim otoczeniu znajdują się ludzie, którzy nie najlepiej Ci życzą. Staraj się trzymać od nich z daleka!

Sennik: Co oznacza afisz we śnie? Co oznacza jeśli śnił mi się reklama?

Afisz we śnie – co oznacza? Śniący się afisz z własną podobizną to zapowiedź awansu w bliskiej przyszłości. Co oznacza afisz we śnie, kiedy go czytamy? W tym przypadku czeka Cię bardzo żmudna, syzyfowa praca, która nie przyniesie Ci niczego prócz fizycznego i psychicznego zmęczenia. Nie możesz liczyć na jakiekolwiek zyski z niej.

Co oznacza samolot we śnie? Co oznacza jeśli śnił mi się aeroplan?

Samolot każdemu z nas kojarzy się z przemieszczaniem się. Co oznacza aeroplan we śnie? To zapowiedź rychłej dalekiej podróży, nierzadko kompletnie niespodziewanej. Nie przejmuj się jednak, bo przyniesie Ci ona wiele radości i zadowolenia, poznasz nowych, bardzo ważnych dla siebie ludzi, w Twoim życiu sporo zmieni się na lepsze.

Co oznacza adwokat we śnie? Co oznacza jeśli śnił mi się adwokat?

Adwokat we śnie – znaczenie snów. Śniący się adwokat wróży to, iż najprawdopodobniej Twoje zamierzenia spełzną na niczym mimo wszelkich starań. Co oznacza adwokat we śnie, gdy to my nim jesteśmy? Twoja praca nie daje Ci już satysfakcji oraz spełnienia, wykonujesz ją niemalże automatycznie. Czas rozejrzeć się za nowym zajęciem (na przykład hobby), które przyniesie Ci radość i zadowolenie.

Co oznacza kuropatwa we śnie? Co oznacza jeśli śniła mi się kuropatwa?

Kuropatwa we śnie – znaczenie. Co oznacza kuropatwa we śnie, gdy leci? Twoje kłopoty skończą się już niebawem, a w Twoim życiu w końcu nastanie upragniony spokój. Gdy kuropatwa chowa się za krzewami, otaczają Cię niestety fałszywi przyjaciele. Jeśli uda Ci się w marzeniu sennym złapać ją w sidła, już wkrótce spełnią się wszystkie Twoje marzenia.

Co oznacza adopcja we śnie? Co oznacza jeśli śniła mi się adopcja?

Adopcja we śnie – znaczenie snów. Adopcja to dość częste senne marzenie. W przypadku mężczyzn oznacza rychły awans i duże pieniądze, możesz liczyć na sporą podwyżkę. Co oznacza adopcja we śnie panny? Być może wyjdziesz za mąż szybciej, niż Ci się wydaje. Jeśli we śnie Ty kogoś adoptujesz, wieszczy to przyjęcie na siebie nowych obowiązków, gdy to Ciebie ktoś adoptuje, Twój los niebawem się odmieni.

Aplikacja KobiecePorady.pl