Sennik

Zbiór powtarzanych często marzeń sennych, spisany w porządku alfabetycznym. W jego skład wchodzi wiele symboli oraz sposobów ich interpretowania.


Sennik: Śniło mi się mięsa. Co oznacza jeśli śniło mi się mięso?

Mięso we śnie – co oznacza? Gdy gotujesz mięso, uda Ci się wygrać z chorobą. Handlowanie mięsem wieszczy spore straty finansowe. Gdy mięso jest surowe, z Twojej rodzinie będzie wkrótce kłótnia. Co oznacza mięso we śnie, jeśli chcesz je jeść? Wszystko, o czym marzysz, spełni się. Wołowe mięso oznacza, że będziesz żyć w dostatku.

Sennik: Mgła we śnie – co oznacza?

Mgła bardzo często symbolizuje Twoją niepewność. Jeśli się przeciera, wkrótce wszystkie Twoje problemy miną, a w Twoim życiu w końcu zapanuje upragniony spokój.  Jeżeli zagubisz się w niej, czekają Cię przejściowe kłopoty w pracy. Co oznacza mgła we śnie, gdy paruje z ziemi? Przed Tobą zmartwienia i troski.

Sennik: Mapa we śnie – co oznacza?

Gdy śni Ci się studiowanie mapy, niebawem wybierzesz się w daleką i pełną ciekawych przygód podróż. Co oznacza mapa we śnie, kiedy narysowana jest czarnym atramentem? Powrócisz do ojczyzny w biedzie. Jeśli znajdujesz ją, znajdziesz w życiu nową pasję, której się oddasz. Jeśli mapa prowadzi do skarbu, w Twoim życiu zapanuje w końcu upragniona harmonia i spokój.

Sennik: Małpa we śnie – znaczenie snu

Co oznacza małpa we śnie, gdy karmisz ją? Twój pracodawca będzie próbował Cię oszukać, musisz uważać. Jeśli we śnie małpa jest martwa, uda Ci się pokonać wrogów bez większego trudu. Tańcząca małpa wieszczy radość i zabawę. Stado małp zwiastuje chorobę przyjaciela lub otrzymanie niezbyt pomyślnych wieści. Jeśli ugryzie Cię małpa, nie dasz się oszukać bardzo przebiegłej osobie.

Sennik: Makaron we śnie  - znaczenie

Generalnie gdy śni Ci się makaron, jest to bardzo dobry znak. Gdy go robisz, Twoja miłość będzie szczęśliwa. Jedzenie makaronu symbolizuje dobre zdrowie. Co oznacza makaron we śnie, gdy przygotowujesz go dla kogoś? Wkrótce spotkasz prawdziwego przyjaciela, który w każdej sytuacji będzie skory przyjść Ci z pomocą.

Sennik: Okulary we śnie – znaczenie snu

Co oznaczają okulary we śnie? Gdy są czarne, wolisz o pewnych rzeczach nie wiedzieć. Ochronne- przez przyjaciół możesz mieć poważne problemy finansowe. Gdy je nosisz, na starość możesz spodziewać się radości i spokoju w życiu. Dla młodych ludzi to oznaka nieszczęśliwej miłości, a dla młodej dziewczyny może być to strata dobrego imienia. Jeśli je zgubisz, uważaj na finanse, możesz mieć z nimi w najbliższym czasie duże problemy.

Aplikacja KobiecePorady.pl