Wyznanie: Zdradził mnie przed samym ślubem i zostałam z tym sama


 • Anonim 06 sierpnia  Odpowiedz

  Nie ma żadnej pewności, że to zdjęcie było akurat z wieczora kawalerskiego:D :D Może było sprzed czasów związku.

 • Anonim 14 sierpnia  Odpowiedz

  Dla faceta takie bzykanko nic nie znaczy. Zapewne byl pijany i nawet tego nie pamięta o ile w ogóle do czegoś doszło. W dzisiejszych czasach łatwo jest kogoś upic i porobic mu kompromitujące fotki. Nie obrazaj sie tylko ciesz sie zyciem i mężem.

 • Anonim 09 września  Odpowiedz

  Na Twoim miejscu wyjaśniłabym tę sytuację przed ślubem. Nie mogłabym składać przysięgi, że go nie opuszczę aż do śmierci, nie wiedząc co on ma na ten temat do powiedzenia. Ale czasu już nie cofniesz. Teraz, gdybym była w Twojej sytuacji, to i tak wyjawiłabym mu co wiem i czekała na jego reakcję. Może rzeczywiście nawet tego nie pamięta, bo kumpel dosypał mu coś do drinka (w sytuacji, gdyby się w Tobie podkochiwał i chciał zniszczyć Twój związek), albo serio był aż tak pijany. I to, że ona była naga nie oznacza od razu, że do czegoś więcej doszło. Może on Cię kocha nad życie i żałuje.. Nie wiesz tego dopóki go o to nie zapytasz. A tak poza tym, to fajni kumple, którzy do tego wszystkiego dopuścili. Z drugiej strony, jeśli okaże się, że zrobił to bardziej świadomie i potem Ci tego nie powiedział i wziął z Tobą ślub, to znaczy, że to dupek i bardzo prawdopodobne, że będzie Cię zdradzał dalej. Pamiętaj, że niczego nie będziesz pewna póki z nim nie porozmawiasz. Więc przełam strach przed opinią innych i zawalcz o swoje szczęście.

 • Anonim 31 stycznia  Odpowiedz

  Smutne ;( Poszukaj może porady u psychologa albo przynajmniej na jakiejś dobrej stronie dla kobiet. Ja polecam womenshealth.pl, bo tam poważnie podchodzą do tematu


Dodajesz komentarz jako: anonim

 Anuluj

Wyznanie: Zdradził mnie przed samym ślubem i zostałam z tym sama 2017-02-28 11:38:48

Dlaczego warto do nas dołączyć?

 • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
 • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
 • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
 • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl