Lifestyle

Poranne metamorfozy kobiet. Zobacz te makijażowe przemiany!

Każda kobieta lubi o siebie zadbać i podkreślić swoje atuty. Z pomocą przychodzą tu kosmetyki, dzięki którym powstaje idealny makijaż. Zobacz zdjęcia pokazujące przemianę twarzy, zaraz po wstaniu z łóżka i po zrobieniu make up'u. Która metamorfoza podoba Ci się najbardziej?

Fotograf uchwycił intymne chwile między zakochanymi w miejscach publicznych

Zapatrzeni w telefony biegniemy do swoich obowiązków, i rzadko zauważamy co dzieje sie wokół nas. Fotograf ​ Mikaël Theimer poprzez obiektyw swojego aparatu zaczął obserwować świat i znalazł piękne przykłady miłości. To zbiór intymnych chwil, które mają w sobie wiele emocji, od szczęścia, po smutek rozstania. Zobaczysz je w drobnych gestach, jak uśmiech, uścisk, czy pocałunek. To dowód, że miłość ciągle jest wokół nas, tylko nie potrafimy jej dostrzec.   

5 rzeczy, których nie powinnaś robić dla swojego mężczyzny

Każda z nas chce uszczęśliwiść swojego mężczyzna, ale pamiętaj - są granice rozsądku!

10 cech, które dziedziczymy po rodzicach

Najnowsze badania w dziedzinie genetyki nie pozostawiają złudzeń – bardzo wiele cech otrzymujemy od naszych rodziców i nie mamy na nie najmniejszego chociażby wpływu. O czym mowa? Zapraszamy do lektury!

12 zdjęć dziewczyn o dwóch obliczach - przed i po makijażu

Masz zły humor, albo czujesz się nieatrakcyjna? Najlepszym sposobem na szybką poprawę samopoczucia, jest wykonanie sobie makijażu. Zobaczysz, gdy na twarzy zagości tusz do rzęs, albo ulubiona szminka Twoja pewność siebie wzrośnie, a Ty możesz wyjść podbijać świat. Poniższa galeria na pewno Ci to udowodni. Poznaj genialne zdjęcia dziewczyn przed i po makijażu. Są w tym dobre!

Personel szpitala zakłada wcześniakom pelerynki superbohaterów, aby pomóc im walczyć o życie

Przedwczesne narodziny dziecka, to bardzo trudne chwile dla rodziny. Obecnie specjalistyczne sprzęty potrafią stworzyć dziecku odpowiednie warunki do rozwoju, a rodzice mogą je tylko wspierać i obserwować. Aby nadać więcej radości i nadziei zatroskanym rodzicom personel szpitala ubrał wcześniaki i pelerynki barmanów, spidermanów lub barwnych motyli. Teraz maluszki przemienione w super bohaterów mogą dzielnie walczyć o życie. Mały gest personelu, który może wzruszyć nie jednego.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl