Miłość

Czy Twój partner Cię zdradza? 8 znaków, które o tym mówią!

Masz podejrzenia, że Twój partner może Cię zdradzać? Wydaje Ci się, że między Wami nie jest już tak jak kiedyś? Przeczytaj o poniższych sygnałach ostrzegawczych, które mogą niestety alarmować o zdradzie.

5 rzeczy, które czynią Cię nudną w oczach faceta

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, dlaczego mężczyzna nie odzywa się do Ciebie po randce? A może Twój eks powiedział Ci wprost, że zaczęłaś go nudzić? Faceci zdradzają, co powoduje, że zaczynają uznawać kobietę za mało ciekawą!

7 rzeczy, które mężczyzna powinien mówić swojej kobiecie każdego dnia

Kobieta jest jak kwiat, który trzeba codziennie pielęgnować. Mężczyzna, który kocha i pragnie, aby partnerka czuła się przy nim wyjątkowo, powinien każdego dnia mówić jej… no właśnie, co? Oto lista rzeczy, które kobiety uwielbiają słyszeć na co dzień.

Jak rozpoznać zdradę? Czasem kryje się w małych rzeczach, których nie widzisz!

Zdrada jest trudnym tematem i wywołuje wiele emocji. Trudną ją rozpoznać i składa się na nią wiele czynników, ale istnieją przesłanki, dzięki którym można ją rozpoznać i domyślać się, że nasz partner nas zdradza. Jak rozpoznać zdradę?

6 zachowań kobiet, które zniszczą każdy związek

Nawet najbardziej zakochany mężczyzna ma granice wytrzymałości. Prędzej wybierze ucieczkę, niż związek z kobietą, która zachowuje się nieprzewidywalnie lub miewa nieznośne humory. Czy zastanawiałaś się kiedyś, co robić, a czego nie, by zbudować szczęśliwy związek? Oto lista rzeczy, których bezwzględnie musisz unikać w swoim zachowaniu.

5 oznak wskazujących na to, że Wasz związek nie ma przyszłości

Wiadomo, że w każdym związku zdarzają się momenty lepsze i gorsze. Czasami próbujemy ratować to, co jest miedzy nami – nawet kosztem wielu wyrzeczeń. Istnieje jednak szereg oznak wskazujących jasno, że wszystko się wypaliło, że nie ma między Wami tego, co było do tej pory. Tak naprawdę to sygnały, że każde z Was powinno pójść w swoją stronę…

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl