Miłość

5 znaków po których zobaczysz, że on Cię testuje!

Chciałabyś się dowiedzieć, na czym polega męskie testowanie kobiet? A może jesteś w związku i masz poczucie, że Twój mężczyzna zaczął się względem Ciebie dziwnie zachowywać? Dowiedz się, w których sytuacjach on Cię sprawdza!

5 oznak wskazujących na to, że Wasz związek nie ma przyszłości

Wiadomo, że w każdym związku zdarzają się momenty lepsze i gorsze. Czasami próbujemy ratować to, co jest miedzy nami – nawet kosztem wielu wyrzeczeń. Istnieje jednak szereg oznak wskazujących jasno, że wszystko się wypaliło, że nie ma między Wami tego, co było do tej pory. Tak naprawdę to sygnały, że każde z Was powinno pójść w swoją stronę…

5 rzeczy, które go w Tobie wkurzają, ale wstydzi się powiedzieć

Zastanawiasz się, czy są sprawy, które mogą wkurzać Twojego mężczyznę, choć on stara się o nich nie mówić wprost? Dowiedz się, co to może być!

W którym momencie związku ON może Cię zdradzić

Jesteście ze sobą od dłuższego czasu i boisz się, że zostaniesz zdradzona? Cóż, nie jesteśmy w stanie zapewnić, że to się nie wydarzy... Sprawdź, kiedy można się tego najbardziej spodziewać.

5 rzeczy, których nie powinnaś robić dla swojego mężczyzny

Każda z nas chce uszczęśliwiść swojego mężczyzna, ale pamiętaj - są granice rozsądku!

Czy to przyjaźń czy już miłość?

Prawdziwych przyjaciół poznaje się nie po tym, kiedy mamy wszystko i to my oferujemy innym, a po tym kiedy to my znajdujemy się w potrzebie. Po czym poznać przyjaźń płytką i głęboką. Przyjaźń płytka to taka na pokaz, czyli ów przyjaciel dobrze o nas mówi przy nas, a za plecami nie ma skrupułów, aby wbić nam nóż w plecy. Prawdziwych przyjaciół poznaje się w przysłowiowej biedzie. Istnieje wiele rodzajów przyjaźni: tzw. kobieca solidarnośc, przyjaźń męska, a także damsko - męska.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl