Miłość

Jak często się kochać, by Twój związek przetrwał lata? Wbrew pozorom, nie codziennie!

Czy wiesz, że wszystko, co jest dla nas dostępne bez granic - szybko nam się nudzi? Dotyczy to również delikatnej przestrzeni intymnej. Dowiedz się, jak często kochać się ze swoim facetem, abyście mogli się cieszyć niegasnącym pożądaniem!

5 rzeczy, które utwierdzą faceta, że jesteś lepsza niż jego była!

Zapewne każda kobieta pragnie poczuć wyraźnie, że jest dla swojego faceta znacznie lepszą partnerką niż jego była. Jak zatem sprawić, byś rozkochała go w sobie jeszcze bardziej, zaś ona stała się tylko niemiłym wspomnieniem?

Znaki zodiaku, a miłość. Czyli jak idealnie dobrać się w parę

Większość z nas zna swój znak zodiaku i wie jakie cechy są mu przypisane. Często też na tyle interesujemy się tym zagadnieniem, żeby znać znaki zodiaku bliskich nam osób i umieć na tej podstawie przewidzieć jak będą się układały wzajemne relacje.

Dzięki tym cechom Twój facet będzie chciał się z Tobą ożenić

Zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby Twój facet zapragnął się z Tobą ożenić? Istnieją pewne cechy, które oni niezwykle cenią w kobietach i dzięki którym chętnie wchodzą z nimi w związki małżeńskie.

Zanim zdecydujecie się na dziecko, zadajcie sobie te pytania

Posiadanie dziecka to nie zabawa. Kiedy zaczynasz się zastanawiać nad zajściem w ciążę, musisz przemyśleć kilka kwestii. Nie bądź nieodpowiedzialna – urodzenie dziecka zmieni całe twoje życie.

Dlaczego mężczyźni tracą zainteresowanie kobietą?

Na początku są kwiaty, wycieczki, zaproszenia do restauracji i drobne upominki. Po pewnym czasie coś jednak zaczyna ci przeszkadzać. On jakby tak… mniej się stara. Już nie wariuje tak bardzo, jak na początku. Co się dzieje?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl