Miłość

Mój chłopak mnie już nie pociąga - co może być tego przyczyną?

Nie jest tajemnicą, że seks w każdym związku jest bardzo ważny, a wiele problemów w związku rodzi się z powodu nudy w relacjach intymnych. Skoro tak, warto zastanowić się nieco bardziej nad tym, dlaczego nasz partner już nas nie pociąga. Co w związku z tym jest tego przyczyną?

5 rzeczy, które utwierdzą faceta, że jesteś lepsza niż jego była!

Zapewne każda kobieta pragnie poczuć wyraźnie, że jest dla swojego faceta znacznie lepszą partnerką niż jego była. Jak zatem sprawić, byś rozkochała go w sobie jeszcze bardziej, zaś ona stała się tylko niemiłym wspomnieniem?

5 smutnych faktów na temat długotrwałych związków

Czy wiesz jakie są smutne fakty na temat większości długotrwałych związków i relacji? Dowiedz się z poniższego artykuł

O tych rzeczach Twój partner nie musi wiedzieć

Szczerość w związku to podstawa. W rzeczy samej jednak nie każda sytuacja obliguje nas do pełnej szczerości przed swoim partnerem. Są pewne kwestie, które pomimo nawet wielu lat życia z daną osobą powinny jednak pozostać w sferze intymnej. Nie wszystkim po prostu wypada nam się chwalić, a niektóre rzeczy lepiej pozostawić jedynie dla siebie, bowiem mężczyznę mogą one wprowadzić w zakłopotanie. Niektóre z takich kwestii mogą również negatywnie podziałać na cały związek i przybliżyć go do rozpadu. Zachowaj je więc dla siebie… o czym mowa? Czytaj dalej.

O czym marzy Twój mężczyzna, a Ty o tym nie wiesz

Nie da się ukryć, że każdy mężczyzna ma seksualne zachcianki, ale nie mówi o nich swojej partnerce. Najlepiej byłoby dla niego, aby dowiedziała się ona o nich od kogoś innego. Z jakimi fantazjami wśród mężczyzn spotykamy się najczęściej?

Jak sprawić, aby Twój partner nigdy nie dopuścił się zdrady?

Zdrada zniszczyła niejeden związek, zapewne każda z nas zna przynajmniej jeden taki przykład ze swojego otoczenia. Czasami bywa, że zostaje wybaczona, ale zadra w sercu tak naprawdę pozostanie na zawsze. Jak zatem sprawić, by Twój partner nigdy się zdrady nie dopuścił lub aby przynajmniej zminimalizować jej ryzyko?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl