Miłość

Wszystko co chcecie wiedzieć o pierwszym razie

Przeżycie tego pierwszego razu jest bardzo ważnym przeżyciem dla obu stron. Jednak dziewczyny mają swoje oczekiwania, pytania niewiadome, a chłopy swoje. Wiadomo, że dla każdego, kto jeszcze pierwszego stosunku nie przeżył, jest to coś nowego, nieznanego – nie wiadomo kompletnie, czego się spodziewać. Dlatego właśnie dziś postanowiliśmy przybliżyć Wam szereg najbardziej istotnych kwestii.

5 powodów świadczących o tym, że on Cię naprawdę kocha

Przyznaj, że czasami zdarza Ci się zastanawiać się, czy Twój facet przypadkiem nie jest z Tobą jedynie z przyzwyczajenia. Kocha, nie kocha? Można to sprawdzić! On naprawdę darzy Cię uczuciem, jeżeli:

10 rzeczy, które facet powinien Ci dać. Na to zasługujesz!

Nie będziemy tu pisać o koliach, szpilkach i bukietach kwiatów, lecz o zupełnie innych kwestiach – ale bardzo, bardzo ważnych. Sprawdź, na co zasługujesz jako partnerka i zastanów się, czy Twój facet na pewno Ci to daje.

Jak sprawić, by partner bardziej się starał?

Nie jest tajemnicą, że dla wielu najpiękniejszym okresem w związku jest jego początek. Przede wszystkim podkreślają to same kobiety. W tym przypadku trudno jednak się temu dziwić. Należy mieć bowiem na uwadze, że w pierwszych tygodniach związku to zazwyczaj partner zabiega o swoją kobietę, co wygląda, jakby jadł jej z ręki. Z czasem z punktu widzenia kobiety nie jest to już takie oczywiste i zaczynają one dostrzegać, że partner nie stara się tak samo mocno, jak miało to miejsce kilka miesięcy czy tym bardziej lat wcześniej. Czy rzeczywiście jest to norma? A może zwyczajnie kobieta nie umie dostrzec tego, jak stara się jej chłopak czy mąż?

7 zachcianek faceta, których nigdy nie powinnaś spełniać!

Mężczyźni to szczwane bestie. Uwielbiają namawiać nas na rzeczy, których nigdy nie powinni dostać. Nie daj się złamać!

Jak znaleźć prawdziwą miłość po 40?

Czy odnalezienie miłości w średnim wieku jest możliwe. Jak najbardziej! Skorzystaj z naszych wskazówek.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl