Kobiece Wyznania

Wyznania: Mam 22 lata i czworo dzieci, obecnie jestem w piątej ciąży. Tak, to prawda...

Mam 22 lata i czworo dzieci, obecnie jestem w piątej ciąży. Tak, to prawda. Rzadko się to zdarza, ale w moim przypadku tak to właśnie wygląda. Mieszkam z moim partnerem, dziećmi i mamą w niewielkim drewnianym domku na obrzeżach miasta – jest to mieszkanie komunalne.

Rzecz, która niszczy życie i obrzydza macierzyństwo

Są takie dni, że ma się ochotę krzyczeć i bić głową w mur. Albo wyjść z domu niepostrzeżenie i zniknąć na kilka dni. Zaszyć się w jakimś miejscu, do którego nikt nie ma dostępu. Przez chwilę być tylko ze sobą i dla siebie. Wziąć głęboki oddech i odetchnąć z ulgą. Przypomnieć sobie jak brzmi cisza…

Kobiece Wyznania: Zaraz po ślubie umówiliśmy się z mężem, że jeśli kiedykolwiek będziemy mieć...

Zaraz po ślubie umówiliśmy się z mężem, że jeśli kiedykolwiek będziemy mieć córeczkę, to ja wymyślę dla niej imię, jeśli trafi się chłopiec, ta przyjemność będzie należała do małżonka. Mniej więcej rok po tym zdarzeniu urodziłam dziewczynkę, od razu wiedziałam, że będzie miała na imię Klara, tak też oczywiście się stało.

Szukam pomocy: Nie wiem, co mnie podkusiło, ale kilka miesięcy temu wybrałam się na...

Nie wiem, co mnie podkusiło, ale kilka miesięcy temu wybrałam się na przedłużanie rzęs metodą 1:1. Teraz już wiem, że chyba wybrałam po prostu bardzo kiepską kosmetyczkę.

Wyszłam za mąż dość wcześnie jak na dzisiejsze realia – już w wieku 20 lat.

Wyszłam za mąż dość wcześnie jak na dzisiejsze realia – już w wieku 20 lat. Przyszłego męża poznałam na festynie. Okazał się niezwykle szarmancki i dość majętny, od razu między nami zaiskrzyło. Rok później byliśmy już małżeństwem, dwa lata po tym fakcie przyszedł na świat nasz syn, po kolejnych 3 – córka. Wydawało mi się, że wszystko jest u nas w porządku – aż do niedawna.

Wyznanie: Jestem w związku od 3 lat, a nawet nie poznałam jego rodziców...

Koleżanki mówią mi, że wpakowałam się w kompletnie chory układ i powinnam czym prędzej go zakończyć i przestać marnować najlepsze lata swojego życia. Chyba coraz bardziej widzę, że mają trochę racji.  

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl