Dziecko

Osoba, która nie osiągnęła jeszcze dojrzałości. Syn lub córka, z którymi łączą nas więzi emocjonalne, rodzinne i inne. Osoba niedorosła wymagająca mniejszej czy większej opieki rodzica do 18 roku życia. Podpowiemy jak dobrze wychować dziecko.


Zima z dzieckiem! Kiedy na spacer z niemowlakiem?

Zima z niemowlakiem to nie lada wyzwanie dla każdej mamy. Szczególnie trudne i niepokojące chwile przeżywają wtedy kobiety, które są mniej doświadczone. Jak więc odpowiednio zaplanować spacer z niemowlakiem? Czego unikać a na co zwrócić szczególną uwagę? Oto nasze wskazówki.

Czego unikać w trakcie dorastania syna? Jak go wychować

Dojrzewanie jest niestety bardzo ciężkim momentem, procesem do przejścia zarówno dla rodziców jak i dzieci. Jednak okazuje się, że coraz częściej problem ten dużo bardziej nasilony jest jeśli chodzi o chłopców. Zazwyczaj syn dużo gorzej przechodzi okres dorastania, niż córeczka, która zazwyczaj nie sprawia zbyt dużo problemów. Jak unikać problemów podczas dorastania syna? Jak go wychować? Oto lista 4 podstawowych czynności, które należy mieć na uwadze podczas dojrzewania.

4 niespotykane objawy choroby u dziecka, których nie możesz bagatelizować

Czasami rodzice bagatelizują pewne objawy, które tak naprawdę mogą okazać się niebezpieczne dla życia i zdrowia dziecka. Każdą wątpliwość dotyczącą sposobu zachowania się czy dziwnych niczym nie uzasadnionych dolegliwości, powinno się konsultować z lekarzem. Pamiętajmy, że małe dziecko nie jest w stanie powiedzieć nam co je boli i dlaczego, to my musimy poprzez obserwację zauważyć, że coś jest nie tak i należy udać się do specjalisty.

5 prozdrowotnych produktów, pomagającym dziecku w nauce

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego, rozpoczyna się także czas nauki i nabywania nowych umiejętności oraz doświadczeń. Oto kilka wskazówek, co Twoje dziecko powinno jeść, aby łatwiej i szybciej przyswajać wiedzę.

3 najgorsze rzeczy, które doświadczają karmiące matki

Jak wiadomo życie matki nie jest kolorowe, każdego dnia młodą matkę przytłacza mnóstwo przeszkód, którym muszą sprostać. Tak naprawdę tylko one, matki są w stanie podołać wszelkim dolegliwością. Jakie najgorsze rzeczy doświadczają karmiące matki? Oto lista 3 najważniejszych.

5 porad, które musisz znać, gdy karmisz piersią

Jesteś młodą mamą? A może czekasz na przyjście swojej pociechy na świat? Tak czy inaczej, będziesz kobietą karmiącą. Oto kilka przydatnych porad, z którymi warto się zapoznać, gdy karmisz piersią.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl