Psychologia

Dział nauki zajmujący się ludzkimi emocjami, sposobami na radzenie sobie ze stresem, trudnymi sytuacjami, wyrażaniem uczuć i konkretnymi zachowaniami w różnych sytuacjach. Porady psychologiczne każdego dnia pomagają ludziom w życiu.


10 rzeczy, które powinnaś mówić swojemu dziecku codziennie

Nie często zdajemy sobie z tego sprawę, że każde wypowiadane zdanie ma wpływ na kształtowanie się charakteru dziecka i to na to jak zachowuje się w stosunku do otoczenia. Nikomu bardziej nie zależy na szczęściu maluchów, jak ich rodzicom. Poznaj zwroty, które powinno się mówić dziecku niemal codziennie. Wiedząc, że są kochane dzielniej stawiają czoło kolejnym wyzwaniom.

12 oznak zdrowego i szczęśliwego związku. Sprawdź czy Twój taki jest?

Związek to poważna sprawa, i jeśli nie jest to tylko zauroczenie wymaga poświęcenia i pracy nad nim. Będąc razem podejmujecie wspólne decyzje, troszczycie się o siebie i wzajemnie szanujecie. Oczywiście każdy ma swoje wady i nawyki wyniesione z domu, jednak miłość to neutralizuje. Zobacz czy wraz z Twoim facetem tworzycie zdrowy i szczęśliwy związek?

6 sygnałów u faceta, które zdradzają że Cię kocha. Teraz już masz pewność?

Zakochujesz się w facecie, ale nie jesteś w 100% pewna, czy on odwzajemnia Twoje uczucia?  Te ilustracje rozwieją Twoje wątpliwości. Zobacz 6 sygnałów u faceta, które zdradzają że Cię kocha. Teraz już masz pewność?

9 oznak wskazujących na to, że żyjesz w toksycznym związku

Wizja małżeństwa to poważna sprawa, dlatego lepiej zawczasu obiektywnie ocenić naszego przyszłego partnera.  Zgodny, trwały i zdrowy związek to partnerstwo, czyli wzajemne wspieranie się i pomaganie sobie w trudnych chwilach. Nie należy również zapominać o zaufaniu, bez którego nie da się zbudować zdrowego małżeństwa. Zobacz poniższe oznaki i zastanów się czy nie tkwisz w toksycznym związku.

5 cech charakteru, które sprawiają, że ciągle jesteś nieszczęśliwa

Czy cały czas postrzegasz swoje życie jako porażkę i czujesz się nieustannie nieszczęśliwa? Dowiedz się, które z Twoich cech charakteru sprawiają, że nie umiesz cieszyć się życiem.

Rzecz, która niszczy życie i obrzydza macierzyństwo

Są takie dni, że ma się ochotę krzyczeć i bić głową w mur. Albo wyjść z domu niepostrzeżenie i zniknąć na kilka dni. Zaszyć się w jakimś miejscu, do którego nikt nie ma dostępu. Przez chwilę być tylko ze sobą i dla siebie. Wziąć głęboki oddech i odetchnąć z ulgą. Przypomnieć sobie jak brzmi cisza…

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl