Psychologia

Dział nauki zajmujący się ludzkimi emocjami, sposobami na radzenie sobie ze stresem, trudnymi sytuacjami, wyrażaniem uczuć i konkretnymi zachowaniami w różnych sytuacjach. Porady psychologiczne każdego dnia pomagają ludziom w życiu.


4 powody, dla których on kocha być docenianym

Mężczyźni uwielbiają być doceniani – co do tego nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości. Ale dlaczego tak się dzieje? Co sprawia, że chwalenie ich jest dla nich tak istotne? Na czym polega ten fenomen?

Doceń w ten sposób faceta, a będzie Cię szaleńczo kochał

Twój facet z całą pewnością wprost uwielbia te momenty, w których czuje się przez Ciebie doceniany. Od razu poprawia mu się humor, jest uśmiechnięty i pęka z dumy. W jaki sposób możesz to zrobić?

5 powodów, dla których życie zaczyna się dopiero po 40

Czterdziestka…magiczny wiek. Na pewno gdy byłaś dzieckiem, ludzie, którzy go osiągnęli, wydawali Ci się nieco starszawi. Teraz jednak doskonale widzisz, że jest to cudowny czas w życiu i warto czerpać  z niego pełnym i garściami. Co jest wtedy lepsze niż kiedykolwiek wcześniej?

4 sytuacje z teściową, które irytują każdą kobietę

Czy teściowa i synowa mogą się lubić? Tak, jak najbardziej! Jeśli trafi się na miłą, dobrą i ciepłą osobę, na pewno tak będzie. Jednak niektórym zdarzają się teściowe niczym z żartów – potrafią one podnieść ciśnienie!

4 sprytne sposoby na podkreślenie swojej kobiecości na co dzień

Chcesz być bardziej kobieca? W takim razie koniecznie zastosuj się do naszych sprawdzonych porad. Możesz być przekonana, że wtedy faceci będą Tobą zachwyceni i nie opędzisz się od adoratorów!

4 zachcianki podczas okresu, które dla faceta są niedorzeczne

Zachcianki podczas okresu zdarzają się chyba każdej kobiecie. Faceci kompletnie ich nie rozumieją, uważają, że to jakiś dziwny wymysł. Jednak powinni  w końcu zrozumieć, że są takie dni w życiu ko bilety, kiedy po prostu musi ona zjeść określone produkty – bez tego ani rusz!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl