Lifestyle

Jak Internet nas uzależnia? Zobacz czy dotyczy to również Ciebie?

Czy można uzależnić się od Internetu? Oczywiście, i jest to coraz bardziej zauważalne nie tylko u najmłodszych. Technologie tak weszły w nasze życie, że już nie potrafimy się bez nich obejść. Sprawdź czy dotyczy to również Ciebie lub Twoich bliskich?

Uśmiech otwiera wiele serc

Śmiejąc się pobudzamy nasz organizm, relaksujemy się i stajemy się po prostu szczęśliwsi. Co ważne, nasz mózg nie widzi różnicy pomiędzy śmiechem wywołanym, a szczerym. Także nie ważne jak, ale po prostu śmiejmy się. Rozmowa z trenerką jogi śmiechu PAULINĄ KAWĄ

9 ciekawostek o kasztanach, które musisz wiedzieć

Kasztany i ich właściwości zdrowotne są powszechnie znane, ale rzadko odpowiednio wykorzystywane i doceniane. Kasztany noszone w kieszeni dodają energii i mobilizują do działania a do ich kolejnych właściwości należy rozrzedzanie krwi, działanie przeciwzapalne i wiele więcej!  

Fakty na temat mężczyzn, dzięki którym go zrozumiesz

Mawia się, że kobiety i mężczyźni pochodzą z dwóch różnych planet. Czasami nie wiemy pewnych rzeczy facetach – a to błąd. Sprawdź zatem, czy zdawałaś sobie sprawę z tego, że…

8 porannych nawyków, które pomogą Ci mieć dobry dzień

Znane powiedzenie mówi, że kto rano wstaje temu Pan Bóg daje. Prawda jest taka, że nie liczy się pora pobudki, ale nastrój, bo to on decyduje o samopoczuciu w ciągu dnia. Skoro jaki poranek, taka reszta dnia, warto wprowadzić kilka sprawdzonych nawyków, dzięki którym zaczniemy dzień z uśmiechem.

5 zastosowań majonezu, o których nie miałaś pojęcia!

Kojarzy nam się zwykle z sałatką jarzynową, jajkami gotowanymi oraz kolorowymi kanapkami. Jednak majonez wykorzystać można na wiele innych, niekiedy bardzo nietypowych sposobów. Przekonaj się, że ułatwią Ci one codzienne życie!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl