Lifestyle

Jak poradzić sobie z negatywnymi emocjami?

Nie radzisz sobie z napadami negatywnych emocji? Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz je bezpiecznie "wyładować"? Skorzystaj z naszych wskazówek!

6 powodów dla których warto zrezygnować z cukru. Dlatego on Cię może zabić?

Cukier jest bardzo szkodliwy. Choć coraz częściej i coraz głośniej się o tym mówi, to większość z nas nie chce lub nie potrafi z niego całkowicie zrezygnować. Dlaczego koniecznie powinnaś to zrobić?

Gdzie odnaleźć miłość życia? 10 potencjalnych miejsc, gdzie możesz ją spotkać

Miłość może dopaść Cie wszędzie tylko musisz mieć oczy szeroko otwarte, aby nie przeszła koło Ciebie całkiem niezauważalna.  Zadanie dla Twojego potencjalnego wybranka może okazać się jednak za trudne, jeśli nie dasz sobie na to szansy. Ciągłe siedzenie przed ekranem monitora na swojej wygodnej kanapie, nie jest najlepszym miejscem na spotkanie miłości. Wyjdź do świata, a zobaczysz, że może być ciekawie. 

Dlaczego młodzi ludzie nie chcą się stać się dorosłymi? Główne powody ich decyzji

Nowe pokolenie przestaje podążać za utartą ścieżką czyli,  studia, praca, rodzina. Coraz częściej zatrzymują się na etapie studiów i weekendowych zabaw. Mieszkanie w domu rodziców jest na tyle komfortowe, że ciężko jest się wyprowadzić. Dlaczego tak właściwie młodzi ludzie nie chcą się stać się dorosłymi?

9 miejsc, gdzie możesz spotkać miłość swojego życia

Miłość może dopaść naprawdę w nieoczekiwanym momencie. Często nie da się tego przewidzieć,  jednak kiedy wieczory spędza się pod kocem przed telewizorem, a wyjścia ze znajomymi ograniczane są do minimum, to nawet gdyby ktoś bardzo się starał, to odnalezienie takiej osoby będzie bardzo trudne. Dlatego należy pokazać się światu, a nuż Twoja miłość czeka za rogiem?

5 rzeczy, które wskazują, że jesteś inteligentną osobą

Czy wiesz, że istnieją pozornie nieistotne sprawy, które decydują o tym, że ktoś wyróżnia się ponadprzeciętną inteligencją? Dowiedz się, jakie! Wcale nie chodzi o posiadanie rozległej wiedzy.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl