Lifestyle

7 bardzo smutnych prawd na temat mężczyzn

Z jednej strony chcemy wiedzieć, jacy naprawdę są nasi faceci. Z drugiej – kiedy już wiemy – prawda bywa bolesna. Koniec z hipokryzją – czas zmierzyć się z prawdą o mężczyznach. Co wiemy o nich na pewno?

9 sprośnych myśli, które faceci mają na co dzień!

Mężczyźni bardzo często myślą o seksie. Prawie wszystko jest ich w stanie rozpalić. Zobacz, jakie fantazje przychodzą im do głowy w przeciągu dnia!

Mężczyźni TE cechy uwielbiają najbardziej w kobietach - masz je?

Czy wiesz, że istnieje kilka cech kobiecych, które doprowadzają do szaleństwa niemal każdego mężczyznę? Dowiedz się jakich!

5 porad dla singielek po 30, dzięki którym odnajdą miłość swojego życia

Wciąż czekasz na tego jedynego, a nic się nie dzieje? Przekroczyłaś trzydziestkę i boisz się, że już nigdy nie doświadczysz miłości? Weź głęboki oddech i spróbuj wcielić w życie te rady:

7 sprośnych myśli, które ma każda z nas, gdy spotka tego jedynego!

Poznanie prawdziwej miłości to niesamowicie elektryzujące doświadczenie. Kiedy to się stanie, będziesz dosłownie drżeć! Twoje myśli zaczną kierować się w bardzo niegrzeczne rejony…

Do kogo należy ten pierwszy krok

Najtrudniejszy ten pierwszy krok... tak brzmią słowa znanej piosenki. Autor słów ma niestety rację, bo w dzisiejszych czasach już nie wiadomo kto pierwszy powinien zrobić krok i wyjść z inicjatywą. Dawniej to mężczyzna zabiegał o kobietę, adorował ją, zapraszał na wspólne spacery. Chciałabym aby tamte czasy i mężczyźni z tamtych lat powrócili. Równouprawnienie to równe prawa dla kobiet i mężczyzn. Jednak mężczyźni nie do końca respektują nasze prawa, a czasami próbują manipulować tym, że skoro jest „równouprawnienie” to oznacza, że kobieta może również zabiegać o względy mężczyzny.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl