Lifestyle

Moda na ekologiczną żywność - co warto wiedzieć?

Aktualne panuje moda na ekologiczną żywność, a także zdrowy styl życia w ogóle. To sprawia, że coraz większa część rynku żywności to właśnie segment produktów ekologicznych, którymi tak wielu konsumentów się interesuje. Powstaje coraz więcej norm żywieniowych, jak również coraz większa liczba logotypów związanych z ekologicznymi produktami. Przeciętnemu konsumentowi łatwo się w tym wszystkim pogubić. Radzimy jak zrobić zakupy ekologiczne, by nie zanotować wpadki, która może nas kosztować nieco więcej niż jedynie kilka złotych – nasze zdrowie i oczywisty niesmak.

Sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy na wakacjach

Czas wakacji to okres, w którym zwykle wybieramy się z całą rodziną na zasłużone urlopy. W końcu wypoczywamy i cieszymy się życiem jak nigdy wcześniej. To moment, w którym także dobrze jest zadbać o swoje finanse i postarać się o to, by „nie przeholować”. Nie da się ukryć, że ciepłe dni, wspaniała atmosfera wakacyjnych kurortów często dają się nam również we znaki finansowo i trwonimy wiele pieniędzy w czasie wakacji. Dobrze będzie ich nieco zaoszczędzić. Oto jak to zrobić.

5 powodów dla których warto sypiać nago

Cały dzień nosimy na sobie ubrania, choć w zależności od pory roku jest ich mniej lub więcej. Nie tylko jednak do kąpieli powinniśmy się ich pozbywać – okazuje się, że spanie nago jest naprawdę wygodne, a przy tym niesie ze sobą liczne korzyści! Dlaczego warto wyrobić w sobie taki nawyk?

4 rady dla właścicieli psów na jesień - zadbaj o zwierzaka!

Jesień to pora roku, w czasie której powinniśmy zadbać nie tylko o siebie, ale i o naszego psa. Wiele zmian zachodzących w czasie tej pory roku może przecież odbić się także na jego zdrowiu. Od czego powinniśmy zatem zacząć?

O czym mężczyźni lubią rozmawiać przed snem?

Rozmowa to ważny filar każdego związku. Zwykle mówi się, że to kobiety uwielbiają rozmawiać, a wręcz są gadułami. Jeśli jednak komuś się wydaje, że panowie jedynie wymieniają się przydatnymi informacjami, zamiast rozmawiać dla przyjemności, to są oczywiście w błędzie. Mężczyźni również uwielbiają rozmowy – zwłaszcza przed snem! O czym najchętniej wówczas rozmawiają?

6 porad dojrzałych kobiet, które pomogą Ci lepiej patrzeć na życie

Faktem jest, że osoby starsze, bardziej dojrzałe od nas mają nieco inne, głębsze spojrzenie na życie. Czego możemy się od nich nauczyć?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl