Rodzina & Dziecko

Jak przygotować się do bycia mamą?

Żeby zostać adwokatem trzeba skończyć studia prawnicze, co trwa pięć lat po czym zrobić trzy lata aplikacji. Żeby zostać lekarzem w danej specjalizacji potrzeba sześciu lat studiów medycznych i kolejnych sześciu na tę specjalizację. Ba, żeby zostać księdzem trzeba się zamknąć na trzy lata w seminarium (to nie to samo co solarium, choć z jednego i drugiego wychodzimy bardziej czarni). Każdy z tych zawodów dotyczy wąskiego fachu. Pomińmy dyskusję o tym, czego uczą duchownych, a czego nie. I tak sobie myślę, czy jest kurs na matkę? Czy ktoś wie jak przygotować się do bycia mamą albo ojcem?

Wzorowa mama: czyli tych rzeczy nigdy nie mów swojemu dziecku

Czy wiesz, że istnieją słowa, które mogą na całe życie odbić się na psychice Twojego dziecka? Uważaj, by ich nie wypowiadać względem swojego malucha, bo nie chcesz chyba, aby Twoje dziecko wyrosło na zakompleksioną, pozbawioną poczucia własnej wartości osobę!

6 rzeczy, z których musisz zrezygnować decydując się na dziecko

Czy wiesz, że decyzja o dziecku niesie ze sobą szereg poważnych konsekwencji i mocno wpłynie na zmianę oraz na jakość Twojego życia? Dowiedz się, jakie są rzeczy, z których musisz zrezygnować, jeżeli decydujesz się na zostanie mamą.

5 rzeczy, których potrzebujesz jako nowa mama

Wkraczasz w zupełnie nową rolę i pomimo dziesiątek przeczytanych książek i artykułów nie wiesz, czego spodziewać się po macierzyństwie? Jako nowa mama, warto byś wyposażyła się w kilka rzeczywiście przydatnych rzeczy.

4 wyjątkowo popularne mity na temat bycia matką

Wydaje Ci się, że starasz się być najlepszą matką na świecie, a mimo to trudno Ci oprzeć się wrażeniu, że nieustannie odnotowujesz porażki? Nie przejmuj się, najprawdopodobniej wcale nie robisz niczego źle, a Twoje wątpliwości wynikają przede wszystkim z tego, że uwierzyłaś w jeden z czterech wyjątkowo popularnych mitów na temat bycia matką. Na szczęście my obalimy je dla Ciebie.

Leczenie kanałowe – na czym polega i kiedy jest potrzebne?

Leczenie kanałowe to jedna z metod leczenia stomatologiczne.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl