Rodzina & Dziecko

5 manier, których musisz nauczyć dziecko, zanim wydorośleje

Dziecko czerpie wzorce od swoich rodziców. Naśladuje ich i chce być tacy jak oni. Dlatego warto być dobrym przykładem dla syna i córki. Zanim maluch wydorośleje, powinnyśmy przekazać mu pewne maniery, ważne w dorosłym życiu.

Jak zadbać o włosy i paznokcie w trakcie ciąży?

Ciąża to czas, w którym wiele kobiet zastanawia się nad tym, jak zadbać zarówno o włosy, jak i o paznokcie. Z jednej strony, obawiamy się decyzji, które mogą zaszkodzić mającemu przyjść na świat dziecku, z drugiej jednak zależy nam na tym, aby wyglądać dobrze nawet w tym czasie. Na szczęście, dylematy tego rodzaju można szybko rozwiązać.

5 czynników, które przekonają Twojego mężczyznę do dziecka

Jesteś gotowa na to, aby zostać mamą i spełnić swoje marzenia o założeniu rodziny? Przeszkodą w ich urzeczywistnieniu może być mąż lub partner, który ma wiele obaw i argumentów przemawiających przeciwko posiadaniu dziecka. Przestawiamy 5 czynników, które przekonają mężczyznę do postarania się o potomstwo.

Strach przed kolejną ciążą - jak się go pozbyć?

Masz już dziecko lub dzieci i nie masz w najbliższym czasie planów powiększania rodziny? Część kobiet będących w takiej sytuacji odczuwa głęboki lęk przed kolejną ciążą. Jak się go pozbyć i móc cieszyć się życiem?

O czym warto rozmawiać z dzieckiem zanim wydorośleje?

Czy wiesz, że istnieją tematy, które warto poruszyć ze swoim dzieckiem, zanim ono dorośnie i wyruszy w świat? Dowiedz się, jakie.

5 problemów, które napotykasz, gdy karmisz dziecko piersią

Karmienie dziecka wyłącznie piersią, mlekiem matki, jest zalecane przez Światową Organizację Zdrowia przez pierwsze 4-6 miesięcy życia dziecka. Niestety niewiele matek karmi malucha powyżej pół roku. Powodem są problemy, które często napotykamy przy naturalnym karmieniu.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl