Rodzina & Dziecko

3 kompleksy, które napotykasz tuż po narodzinach dziecka

Stało się…na świecie pojawiło się Wasze długo wyczekiwane maleństwo. To ogromne szczęście, wielka radość w rodzinie, mnóstwo satysfakcji. Pamiętaj jednak, że w tym czasie pojawia się w życiu młodej matki dużo kompleksów. Rozpoznaj je, by móc dzielnie z nimi walczyć!

Latem uważaj na zęby – 5 ukrytych wrogów pięknego uśmiechu

Nitkujesz, szczotkujesz, płuczesz i wybielasz. Do tego regularnie chodzisz do dentysty, unikasz kawy i papierosów, a jednak twoje zęby wciąż nie wyglądają idealnie? Nawet nie podejrzewasz, gdzie kryje się problem.

Nie możesz zajść w ciążę? Winny może być twój układ odpornościowy

W Polsce ok. 1,5 miliona par zmaga się z niepłodnością – szacuje Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Jedną z mniej znanych przyczyn, a coraz częściej diagnozowanych, są zaburzenia immunologiczne. Według badań mogą być one źródłem 6-12 proc. przypadków niepłodności. Jak przekonują specjaliści – im wcześniej włączona zostaje specjalistyczna diagnostyka oraz leczenie, tym większa szansa na ciążę.

4 trudne problemy, z którymi boryka się każda samotna matka

Wychowanie dziecka w pojedynkę to naprawdę niełatwe zadanie. Jednak wiele kobiet boryka się z nim na co dzień. Jakie problemy napotykają na swojej drodze samotne matki?

4 kompleksy młodej matki, którymi nie warto się przejmować

Każda kobieta niedługo po urodzeniu dziecka jest bardzo szczęśliwa, ale jednocześnie nierzadko pojawiają się w jej życiu spore kompleksy dotyczące różnych sfer życia. Jak nie dopuścić do tego, by zaczęły one rządzić Tobą?

Jak zadbać o dziecko zimą?

Zima to piękny, lecz mimo wszystko dość ciężki czas - także dla dzieci. Rodzice powinni pamiętać, by zadbać o swoje maleństwo w szczególny sposób. Jakich zasad przestrzegać?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl