Rodzina & Dziecko

6 porad, dzięki którym ząbkowanie nie będzie takie straszne

Twój maluch wchodzi w trudny okres ząbkowania? Jest to niezwykle trudny i bolesny czas dla dziecka. W jaki sposób możesz mu pomóc? Skuteczne okazują się zarówno metody domowe, jak i produkty apteczne. W bardzo trudnej sytuacji poleca się wizytę u lekarza.

6 sygnałów, których nie możesz ignorować, gdy chcesz czuć się zdrowo

Pragniesz być zdrowa i czuć się dobrze w swoim ciele? Nie ignoruj tych oczywistych problemów, które mogą się pogłębiać, gdy je zlekceważysz:

6 sposobów na to, by znaleźć wspólny język z dorastającym dzieckiem

Bycie nastolatkiem to trudna sprawa – wiek burzy i naporu wielu z nas wspomina dosyć dramatycznie. Pierwsze miłości, próby budowania własnej tożsamości, porażki w szkole… wszystkie te elementy mają ogromny wpływ na przyszłe życie twojej pociechy. Jak rozmawiać z nastolatkiem?

6 staropolskich imion dla dziewczynki, które brzmią pięknie

Staropolskie imiona wracają do łask. Nie powinno to dziwić. Po latach absolutnej fascynacji kulturą Zachodu zaczynamy dostrzegać, że my także mamy wiele pięknych imion. Jeszcze do niedawna w urzędzie królowały imiona jak z telenoweli: Vanessa, Jessica, Paola, Nicola itd. Dzisiaj to synonim obciachu.

5 zalet wysłania dziecka do przedszkola, które dają radość matce

Jako matka zastanawiasz się, czy warto wysyłać swoje dziecko do przedszkola? Boisz się, że w jakiś sposób mu zaszkodzisz? Nic bardziej mylnego! Dowiedz się, jakie są zalety takiej decyzji.

5 rzeczy, o które niepotrzebnie się martwisz, gdy Twoje dziecko jest w przedszkolu

Zamierzasz wysłać dziecko do przedszkola, ale masz mnóstwo obaw? Nasłuchałaś się trudnych historii od swoich znajomych? Nie sugeruj się tym! Sprawdź, o co niepotrzebnie się martwisz, gdy Twoje dziecko przebywa w przedszkolu:

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl