Rodzina & Dziecko

Problemy z zajściem w ciąże - przyczyny, objawy i metody radzenia sobie z tym

Macierzyństwo dla wielu z nas jest powołaniem i kwestią, która w życiu nas napędza i niejednokrotnie nadaje naszemu życiu sens. Niestety nie zawsze jesteśmy w stanie tak po prostu zajść w ciążę, a czasami mamy z tym niezwykle wiele problemu. Powodów takiej sytuacji jest bardzo wiele, ale w żadnym wypadku nie powinniśmy się poddawać, bowiem dążenie do macierzyństwa jest dla nas jako ludzi jednym z ważniejszych celów w życiu.

7 polskich imion dla chłopców, które Ci się spodobają

Jeżeli ciągle nie wiesz, jak będzie miał na imię twój syn – poznaj nasze propozycje, a wybór imienia stanie się znacznie prostszy.

Jakie imiona są teraz modne dla chłopca?

Zobacz, jakie imiona dla chłopców cieszą się w największą popularnością wśród młodych rodziców.

7 najpiękniejszych imion dla Twojej córki

Spodziewasz się dziecka i już wiesz, że to będzie dziewczynka? A może planujesz w niedalekiej przyszłości zajść w ciążę i zastanawiasz się, jak nazwać swoją małą córeczkę? Podpowiadamy, jakie są najpiękniejsze imiona dla dziewczynki.

6 staropolskich imion dla dziewczynki, które brzmią pięknie

Staropolskie imiona wracają do łask. Nie powinno to dziwić. Po latach absolutnej fascynacji kulturą Zachodu zaczynamy dostrzegać, że my także mamy wiele pięknych imion. Jeszcze do niedawna w urzędzie królowały imiona jak z telenoweli: Vanessa, Jessica, Paola, Nicola itd. Dzisiaj to synonim obciachu.

Siedem najbardziej wkurzających rzeczy, które musisz znosić będąc w ciąży

Ciąża powinna się nam kojarzyć z okresem radości i spokoju. Niestety, nie zawsze tak jest. Znajdując się w „odmienny stanie” musimy liczyć się z tym, że przynajmniej kilka rzeczy będzie nas potężnie wkurzać.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl