Rodzina & Dziecko

Czy sześciolatek powinien iść do szkoły?

Wielu rodziców staje dziś przed dylematem odnośnie tego czy wysyłać swoje dziecko w wieku 6 lat do szkoły, czy też zdecydować się o rozpoczęciu edukacji od zerówki. Rozgorzał nawet wielki konflikt na tym tle, ale spośród krzyków i pseudo argumentów często ciężko wyłowić te, które mają sens. Podejdźmy więc do tego tematu bez zbędnych uprzedzeń i rozważmy wszelkie plusy i minusy, które opowiadają się za rozpoczęciem edukacji szkolnej w wieku sześciu lat.

6 staropolskich imion dla dziewczynki, które brzmią pięknie

Staropolskie imiona wracają do łask. Nie powinno to dziwić. Po latach absolutnej fascynacji kulturą Zachodu zaczynamy dostrzegać, że my także mamy wiele pięknych imion. Jeszcze do niedawna w urzędzie królowały imiona jak z telenoweli: Vanessa, Jessica, Paola, Nicola itd. Dzisiaj to synonim obciachu.

Wyprawka dla dziecka: co powinno się w niej znaleźć?

Kiedy zbliża się moment narodzin dziecka, warto mieć na wyposażeniu kilka niezbędnych rzeczy. Taka wyprawka dla maluszka znacznie ułatwi pielęgnację i postępowanie z nowo narodzonym człowiekiem. Jakie przedmioty i gadżety powinniśmy sprawić sobie wcześniej, aby w kluczowym momencie mieć je od razu pod ręką?

Rzeczy, które zrozumieją tylko młodzi rodzice

Jeśli jesteś już rodzicem albo dopiero nim zostaniesz, weź sobie te słowa do serca. Przestań się załamywać, odetchnij. Są ludzie, którzy przechodzą przez to samo. Drodzy ojcowie dla Was też jest ten artykuł, bo wierzę, że odwalacie kawał dobrej roboty. Pamiętajcie, nikt Was nie zrozumie, zanim sam tego nie doświadczy.

7 najpiękniejszych imion dla Twojej córki

Spodziewasz się dziecka i już wiesz, że to będzie dziewczynka? A może planujesz w niedalekiej przyszłości zajść w ciążę i zastanawiasz się, jak nazwać swoją małą córeczkę? Podpowiadamy, jakie są najpiękniejsze imiona dla dziewczynki.

10 filmów, po których obejrzeniu nie będziecie chcieli się zakochać

Zobaczcie sami!

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl