Rodzina & Dziecko

5 rzeczy, które zrozumieją jedynie matki bliźniaków

Ciąże bliźniacze zdarzają się częściej, niż myślimy – szczególnie jeśli kobieta chce urodzić pierwsze dziecko dopiero po 31 roku życia, natura jak gdyby nadrabia czas i częściej rodzą się bliźnięta. Rodzice zwykle na początku są przerażeni, jak sobie poradzą, jednak po pewnym czasie ich miłość do maluchów jest podwójna! O bliźniętach krążą różne pogłoski – prowadzone były również liczne badania, które potwierdziły ich niezwykłe związki między sobą. Rzecz jasna jednak ich wychowanie nie jest łatwe – co zrozumieją tylko osoby, które same są w podobnej sytuacji!

6 najpiękniejszych imion dla Twojego syna

Zastanawiasz się, jakie imię nadać swojemu przyszłemu synkowi? A może macie z mężem dylemat? Poznaj najpiękniejsze męskie imiona i dowiedz się, co oznaczają.

10 cech, które dziedziczymy po rodzicach

Najnowsze badania w dziedzinie genetyki nie pozostawiają złudzeń – bardzo wiele cech otrzymujemy od naszych rodziców i nie mamy na nie najmniejszego chociażby wpływu. O czym mowa? Zapraszamy do lektury!

7 najpiękniejszych imion dla Twojej córki

Spodziewasz się dziecka i już wiesz, że to będzie dziewczynka? A może planujesz w niedalekiej przyszłości zajść w ciążę i zastanawiasz się, jak nazwać swoją małą córeczkę? Podpowiadamy, jakie są najpiękniejsze imiona dla dziewczynki.

5 problemów, które możesz napotkać, wychowując chłopca

Wychowywanie syna to piękny, ale i wymagający proces. Mali chłopcy potrafią nastręczyć wielu niewygodnych trudności. Pamiętaj jednak, że twoja rola polega na tym, żeby sobie z nimi poradzić – głównie poprzez stanowienie dla dziecka dobrego przykładu. Oto 5 problemów, które możesz napotkać, wychowując swojego chłopca:

6 rzeczy, które zmieniają się po zajściu w ciążę

Zastanawiasz się, jak bardzo zmieni się Twoje życie po zajściu w ciążę? Zmian nastąpi naprawdę wiele. Jakich?

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl