23 piękne fryzury dla brunetek na lato 2019

Zamierzasz odwiedzić fryzjera w najbliższym czasie? Sprawdź nasze propozycje na piękne fryzury, idealne na letnie dni. 

Makijaż ślubny, który skradnie serce gości weselnych - najlepsze propozycje

Chcesz wyglądać pięknie podczas jednego z tych najważniejszych dni w życiu? Idealny makijaż to podstawa!  

Kobieta nieidealna - jakich stereotypów nie powinnaś się pozbywać!

Każda z nas zapewne w swojej głowie posiada mnóstwo stereotypów na swój temat, które nie do końca są zgodne z ich prawdziwym odzwierciedleniem. Jakich stereotypów na pewno powinnaś się pozbyć? Oto lista 3 najbardziej powszechnych stereotypów odnośnie kobiety nieidealnej , których nie powinnaś się pozbyć!

Jak poradzić sobie z syndromem pustego gniazda?

Zapewne każdy z nas w momencie gdy musi wypuścić z domu swoje dziecko przeżywa syndrom pustego gniazda. Nikt nie lubi momentu w którym jego dziecko opuszcza rodzinne mury. Zapewne większość mam wolałaby, aby jej dziecko zostało w domu i pod ich opieką. Jednak w pewnym momencie życia naszych dorastających dzieci odejście z domu jest już niestety nieuniknione. Jak poradzić sobie z rozstaniem z dzieckiem. Oto lista 3 najbardziej popularnych rad dzięki, którym każdy rodzić poradzi sobie z syndromem pustego gniazda.

Skuteczne triki jak uwieść mężczyznę

Mężczyźni uwielbiają kobiety, które wiedzą czego chcą od życia, są pewne swej wartości i potrafią sprawić, że ich samopoczucie poprawia się. Czasami podrywając faceta, który nam się podoba, stosujemy metody zbyt wyszukane, które bardziej zniechęcają aniżeli są pomocne. Co więc zrobić, by nasz podryw był skuteczny a przy okazji wszystko przebiegało w sposób nie skomplikowany? Oto nasze wskazówki.

Jakie są objawy i przyczyny syndromu miodowego miesiąca?

Syndrom miodowego miesiąca to nic innego jak infekcja układu moczowego, spowodowana wzmożoną aktywnością seksualną. Wiele młodych, aktywnych kobiet cierpi na to schorzenie, mimo faktu, że posiadają one stałego partnera i stabilną sytuację w strefie seksualnej. Do głównych objawów tego syndromu zaliczyć można: potrzebę częstego oddawania moczu, parcie na mocz, ból występujący podczas oddawania moczu oraz uporczywe pieczenie sfery intymnej. Oto kilka przyczyn powstawania syndromu miodowego miesiąca.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl