Jakie są sekrety idealnego smażenia na patelni?

W wielu przypadkach to właśnie na smażeniu skupia się codzienne przygotowywanie domowych posiłków. Dlatego dziś przedstawimy kilka porad na to, aby w pełni wykorzystać potencjał posiadanej przez nas patelni.

Śliczne tatuaże dla kobiet, które dla mężczyzn są boskie!

Boskie tatuaże dla kobiet, którymi faceci będą zachwyceni! 

Hejt w internecie - jak może pomóc ubezpieczenie NNW dziecka?

Komentarze pełne nienawiści i agresji, wyśmiewanie zdjęć i ich złośliwe przerabianie, szydercze plotkowanie - to jedne z wielu nieprzyjemności w internecie, które mogą dotyczyć Twojego dziecka, zwłaszcza jeśli aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Kiedy zachowania hejterów eskalują, poszkodowane dziecko potrzebuje nie tylko pomocy psychologa, ale też ochrony prawnej. Co ciekawe, taka ochrona jest oferowana w ramach NNW szkolnego.

Nie masz pojęcia, jak zabrać się za remont? Spokojnie – dasz radę sama!

Zajmujemy odpowiedzialne stanowiska i świetnie sobie radzimy w większości dziedzin życia. Gdy jednak pojawia się temat obsługi wiertarki, wpadamy w popłoch. Spokojnie – nie musisz obsługiwać ciężkich narzędzi, by zrobić w domu podstawowy remont.

Eleganckie stylizacje z wykorzystaniem legginsów

Wydaje się, że legginsy zagościły w naszym stroju na dobre, i nic nie wskazuje na to, by miały w najbliższym czasie stracić na popularności. Nosimy je po domu, na fitness, na jogę czy podczas porannych spacerów z psem. Ale to nie wszystko! Jeśli tylko wiesz, jak to zrobić, przy ich użyciu możesz wykreować elegancki outfit. Kluczem do sukcesu są tu odpowiednie zestawy.

Żyjesz w ciągłym stresie? Oto 3 zabiegi antystresowe, które pomogą Ci się zrelaksować

Stres towarzyszy nam w wielu miejscach i sytuacjach - w szkole, pracy, domu, podczas jazdy samochodem, a niekiedy nawet w trakcie urlopu. Na stres narażonych jest coraz więcej młodych ludzi, którzy żyją zbyt szybko, dążą do bycia najlepszymi, są przytłoczeni nauką lub obowiązkami służbowymi, a także nieustannie rywalizują z innymi. Długotrwały wpływa niekorzystnie nie tylko na zdrowie psychiczne, ale także wygląd skóry, która pod jego wpływem staje się zmęczona, poszarzała oraz szybciej się starzeje. Istnieje wiele metod walki ze stresem, a jedną z nich są zabiegi w salonach kosmetycznych,  gabinetach masażu lub ośrodkach SPA. Oto 3 najpopularniejsze z nich. 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl