Stylowe fryzury dla blondynek - galeria najnowszych trendów

Stylizacje, które pokochają blondynki - przegląd pomysłów!

Usuwanie owłosienia laserem - poznaj depilację VECTUS

Depilacja laserowa to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetologicznych oraz medycyny estetycznej. Z jednej strony osoby, które decydują się na usuwanie owłosienia coraz częściej mają dosyć wad tradycyjnych metod. Nieefektywność, konieczność ciągłego golenia i poświęcania czasu na takie zabiegi, ból podczas depilacji, podrażnienia… Z drugiej strony depilacja laserowa na przestrzeni kilku ostatnich lat przeszła wiele zmian, dzięki czemu obecnie korzystać możemy z nowoczesnych zabiegów, jak np. Vectus, które są niezwykle skuteczne, a przy tym bezpieczne i bezbolesne.

4 sposoby na suchą skórę w letnie dni - jak skutecznie ją nawilżyć

Każda z nas chciałaby aby pomimo letnich dni ich skóra dłoni, nóg i rąk pozostawała bez zmian i była intensywnie nawilżona. Nie zawsze jednak każda z nas pamięta o codziennej pielęgnacji i skutecznym nawilżeniu. Jak dbać o suchą skórę w letnie dni? Jak skutecznie ją nawilżyć? Oto 3 podstawowe sposoby, które w szybki i sprawy sposób nawilżą twoją skórę.

4 przesądu ślubne, które mogą zniszczyć Twój ślub

Każda z nas chciałaby aby dzień w którym poślubi miłość swojego życia był jak najbardziej wyjątkowy. Wśród ceremonii od dłuższego czasu pojawiło się mnóstwo przesądów w które nie koniecznie powinno się wierzyć. Jednak nadal większość z nas woli ich przestrzegać, ponieważ boi się, że jeśli któryś ominą ceremonia nie dojdzie do skutku lub nie będzie wyglądała tak jakbyśmy tego chcieli. Oto 4 podstawowe przesądy, które warto przestrzegać aby ceremonia odbyła się zgodnie z tym jak sobie ją zaplanowałyśmy.

3 żenujących sytuacji, które żenują każdą kobietę. Faceci tego nie rozumieją!

Zapewne każda z nas doznała kiedyś w swoim życiu sytuacji, która była dla nas najbardziej żenującą sytuacją jaka mogła nam się przytrafić. Na pewno bardzo trudno było nam się z nią uporać a gdy już się udało znajomi nam nie dawali o niej zapomnieć. Jakie są najbardziej żenujące sytuacje, których zapewne doznała każda kobieta? Oto lista 3 najbardziej żenujących zachowań kobiet.

Stylowe fryzury na jesień - co będzie modne?

Jakie fryzury będą modne na jesień? Przegląd kolorów 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl