10 miejsc na mały tatuaż dla kobiety

Mały tatuaż równie łatwo ukryć jak i wyeksponować dlatego zdecydowanie warto go rozważyć :) Oto najlepsze miejsca do zrobienia sobie małej pamiątki lub ślicznej ozdoby.  

4 rzeczy w Waszym związku, które zmieniają się na dobre po narodzinach dziecka

Dziecko jest najpiękniejszym darem jaki może być dany każdemu związkowi, rodzi się przecież z miłości dwoje sobie bliskich osób. Większość małżeństw niestety uważa, że kontakty między nimi po urodzeniu dziecka nie są tak kolorowe jak wcześniej. Czy dziecko naprawdę wprowadza aż taki zmiany w związku? Czy kontakty pomiędzy parą ulegają zmianie? Oto 4 rzeczy, które na dobre zmieniają się w związku po narodzinach dziecka.

5 cech faceta, które mogą okazać się zabójcze dla Waszego związku

Każda z nas chciałaby faceta, który będzie chodzącym ideałem, jednak musimy was zmartwić, ponieważ na tym świecie jest ich coraz mniej. Coraz więcej związków rozpada się z powodu zabijających związek cech mężczyzn. Czy w waszym związku od jakiegoś czasu przestało się układać ponieważ z powodu ciągłych kłótni? Czy powodem sporów są cechy charakteru Twojego partnera? Zobacz jakie cechy charakteru Twojego partnera mogą być zabójcze dla waszego związku.

4 zmiany w zachowaniu faceta, które uszczęśliwią każdą kobietę

Drogie Panie czy wasi mężczyźni zachowują się w stosunku do was w sposób, który każdego dnia sprawia, że zakochujecie się w nich jeszcze bardziej? Każda z nas chciałby być traktowana przez swojego partnera wyjątkowo. Jednak nie wszyscy Panowie pamiętają o tym, aby dbać o swoje kobiety. Czy Ty każdego dnia sprawiasz, że Twoja kobieta czuje się przy Tobie szczęśliwa? Jeśli nie, koniecznie zobacz jakie zmiany w swoim charakterze musisz wprowadzić aby uszczęśliwić Twoja kobietę. Oto 4 z nich!

5 niezwykle głupich zwyczajów, których ciągle przestrzegamy

Zapewne każdy z nas ma wpojone we krwi kilka zwyczajów, które na co dzień przestrzega pomimo, że są one zupełnie bez sensu. Jaki zwyczajów Ty przestrzegasz? Sprawdź czy znajdują się one na naszej liście. Oto 5 najczęściej przestrzeganych zwyczajów.

5 zmian w jego zachowaniu po których poznasz zdradę

Każdy z nas chciałby spotkać miłość swojego życia, która była by zbudowana na zaufaniu, szczerości i bezgranicznemu oddaniu. Jednak nie wszyscy będąc w związku mogą liczyć na bezgraniczną miłość i wierność. Twój facet ostatnio zachowuje się dziwnie? Podejrzewasz go, że Cię zdradza? Sprawdź 5 sytuacji po, których wywnioskujesz, że Twój chłopak nie jest Ci do końca wierny.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl