Jak zadbać o włosy, aby były piękne i ponętne nawet w gorące dni

Każda z nas chciałaby aby jej włosy każdą porą roku wyglądały pięknie. Jednak nie zawsze jest tak jakbyśmy tego chcieli. Bardzo często nasze włosy narażone są na wszelkiego rodzaju zjawiska pogodowe, trudno jest czasami nad tym zapanować. Jednak nie oczekujmy wiele od naszych włosów w momencie gdy sami jesteśmy wyczerpani po dniu z temperaturą 30 stopni. Jak zadbać o włosy aby byłe piękne i ponętne nawet w gorące dni? Oto 3 podstawowe rady, które warto zastosować.

Jak rozpoznać salmonellę? Czy masz jej objawy?

Salmonella najczęściej pojawia się w mięsie kurczaka lub jajkach. Niestety coraz częściej duża liczba z nas przestaje zwracać uwagę na to co je. W efekcie prowadzi to do różnego rodzaju chorób żołądka oraz salmonelli, która wciąż niestety spowodowana jest złym przechowywaniem naszej żywności. Jak rozpoznać salmonellę? Czy masz jej objawy? Oto 3 oznaki, które powiedzą nam, że w naszym organizmie mogła zagościć salmonella.

Trendy Październik: modne stylizacje krótkich włosów

Modne stylizacje krótkich fryzur na październik - co będzie w modzie? 

Październikowe trendy: galeria propozycji na boską długą fryzurę

Boskie fryzury długie - idealne i modne włosy na październik

4 sygnały, po których poznacie, że Wasz związek zamiera

Pewnie każda z nas przez chociaż moment w związku miała wrażenie, że miłość która was dotychczas łączyła powoli się wypala. Po czym poznać, że w waszym związku dzieje się coś złego? Oto 4 sygnały po których bez problemu poznasz, że wasz związek zamiera.

4 znaki wypalenia zawodowego, które niszczą Twoją psychikę

Zapewne większość z nas zdarzyło się chociaż przez chwilę poczuć, że w waszym życiu zawodowym coś się zmieniło. To „coś” bardzo często uznawane jest za wypalenie zawodowe, które coraz częściej występuje niestety u osób młodych. Jest to niestety bardzo przykre zjawisko, że coraz częściej wypalenie zawodowe dotyka młodych ludzi którzy dopiero zaczynają swoją karierę. Po czym poznać wypalenie zawodowe? Oto 4 oznaki po których poznasz, że powoli zaczyna dopadać też Ciebie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl