Najnowsze:

Książki Pucio — domowe wsparcie w codziennej nauce mówienia najmłodszych

Każdy rodzic pragnie jak najlepiej wspierać swoją pociechę w prawidłowym rozwoju. Szczególnie ważna jest nauka mówienia, która niejednokrotnie wywołuje wiele trudności. Na szczęście można temu w prosty sposób zaradzić — wystarczy odpowiednio wcześnie rozpocząć ćwiczenia pobudzające aparat mowy. Jak zacząć w domowym zaciszu? Pomoże w tym zestaw książek Pucio. W jaki sposób wspomogą one dziecięcy rozwój? Kiedy i od których zacząć? Sprawdźmy!

Modne, wygodne i praktyczne ubrania dla dzieci. Co warto wybrać w tym sezonie?

Kolorowe, miękkie, wygodne - takie powinny być ubranka dla najmłodszych. Na pewno zależy Ci także na tym, aby były oryginalne i wyróżniały się interesującymi wzorami. Jakie propozycje dziecięcych ubranek będą spełniać te kryteria? Zrobiliśmy przegląd propozycji sklepów internetowych i przygotowaliśmy zestaw najmodniejszych propozycji ubrań dziewczęcych i chłopięcych. Dowiedz się zatem, jakie trendy obowiązują w modzie dziecięcej w tym sezonie.

Forma w zimie - jak o nią zadbać?

Chcesz schudnąć, a może utrzymać sylwetkę na dotychczasowym poziomie? Niezależnie od tego, do jakich efektów dążysz, postaw na ruch i aktywność również zimą. Chociaż pogoda za oknem nie sprzyja walce o dobrą formę, warto nie poddawać się i znaleźć sport, który będzie dla nas odpowiedni. Sprawdź, jakie aktywności pomogą Ci utrzymać idealną wagę o tej porze roku.

Modelowanie nosa nićmi - na czym polega i jakie przynosi efekty? Wyjaśnia lekarz medycyny estetycznej

Garbaty, asymetryczny, zbyt wąski albo szeroki nos zaburza proporcje twarzy i chociaż nadaje wyjątkowej urody, nie zawsze jest akceptowalny. Wówczas pojawia się myśl, że można to zmienić. Stereotypowo korekcja nosa kojarzy się z operacją plastyczną. To skuteczne rozwiązanie, przynoszące trwałe efekty, ale dość inwazyjne. Dlatego zamiast operacji lepiej rozważyć modelowanie nosa nićmi liftingującymi.

Dieta wysokoenergetyczna - na czym polega

Dieta wysokoenergetyczna, inaczej wysokokaloryczna, jest sposobem odżywiania dostarczającym organizmowi większą ilość kalorii niż jest to potrzebne. Jest szczególnie pomocna w przypadku osób cierpiących na niedowagę, nowotwory czy inne choroby, a także dla ludzi starszych oraz kobiet będących w ciąży lub karmiących piersią. W poniższym artykule dowiesz się, jakimi zasadami kieruje się dieta wysokoenergetyczna, jakie mogą być jej warianty oraz jakiego rodzaju produkty można spożywać.

Ziołowe sposoby na wzmocnienie włosów

Zioła stanowią częsty składnik preparatów do pielęgnacji włosów. Można z nich korzystać również w formie płukanek, wcierek, masek na włosy czy naparów do picia. Najbardziej znane z działania wzmacniającego włosy są łopian, skrzyp polny, pokrzywa zwyczajna. Dowiedz się więcej na temat ich pozytywnego wpływu na fryzurę.