Najnowsze:

Jak sprawdzić czy jesteś dla niego najważniejsza? Proste triki!

Bardzo często kwestia bycia osobą najważniejszą budzi spore kontrowersje w społeczeństwie. Przecież nie można zamykać się na cały świat w momencie wejścia z drugą osobą w intymną relację. Związek to splot wielu emocji, wydarzeń ale i poświęceń dla drugiej osoby. Bycie kimś najważniejszym bardzo często wiąże się właśnie z umiejętnością kompromisów, wzajemnym szacunkiem i chęcią spędzenia wspólnie życia. Oto kilka sposobów na to jak sprawdzić czy jesteś dla swojego mężczyzny najważniejsza!

Ślub bez zaręczyn! Czy to możliwe?

Zastanawiałaś się kiedykolwiek czy ślub bez zaręczyn w ogóle wchodzi w grę? Otóż okazuje się, że bardzo duża liczba par decyduje się na ten odważny krok i postanawia ominąć zaręczyny. Dlaczego kobieta pozawala sobie na to, aby facet nie klęknął przed nią pytając czy zostanie jego żoną? Oto 3 najpowszechniejsze powody po których przeczytaniu z pewnością to zrozumiesz.

Teściowa chce wychowywać moje dziecko - jak sobie z tym poradzić?

Wtrącanie się w wychowanie dziecka przez teściową od zawsze było negatywnie postrzegane przez rodziców. Jednak bardzo często przymyka się na to oko i nie zwraca szczególnej uwagi swojej teściowej. Jakich zachowań nie wolno bagatelizować? Jak sobie z nimi radzić? Oto 3 sposoby na wtrącającą się teściową, które warto zastosować.

Piękne ombre na włosach? Koniecznie sprawdź tą galerię

Dużo propozycji w jednym miejscu na piękne fryzury! 

Piękny odcień blond balayage - czas na zmiany w fryzurze!

Spraw sobię piękna fryzurkę - zobacz ciekawe propozycje na piękne fryzury 

Zbyt wysoki popęd seksualny - jak go skutecznie zmniejszyć?

Czasami bywa tak, że jeden z partnerów ma większe potrzeby seksualne od drugiego, prowadzi to często do konfliktów i spięć w związku. Przykładowo kobieta potrzebuje seksu nieco rzadziej aniżeli jej partner lub na odwrót. Co więc zrobić by nieco obniżyć zbyt wysoki popęd seksualny? Oto nasze propozycje.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl