Najnowsze:

Co poradzić, gdy dziecko robi scenki? 4 sprawdzone triki matek

Dzieci uwielbiają wymuszać i pokazywać swoje humory, zadaniem rodzica jest nie ulegać temu szantażowi i rozegrać to tak, by dziecko zobaczyło, że takim zachowaniem niczego nie da się osiągnąć. Oto kilka sprawdzonych trików jak radzić sobie z małą aktorką/aktorem.

3 rzeczy, które psują się po ślubie. Nawet w długich związkach!

Każda miłość ma swoje mocne i słabe strony. Z każdym dniem, tygodniem, miesiącem zamienia się ona w coraz to silniejszą czy też słabszą. Zazwyczaj zmiana ta następuję od razu po zwarciu związku małżeńskiego. Jakie rzeczy zazwyczaj psują się po ślubie? Oto 3 z nich.

3 rzeczy, które zmieniają się w życiu erotycznym po 40

Życie intymne jest tak samo ważnym aspektem egzystencji człowieka jak życie zawodowe czy rodzinne. Niestety wraz z upływem lat nasze życie erotyczne zaczyna się nieco zmieniać. Modyfikacje, które zachodzą w tym prywatnym obszarze niekiedy nie są dla nas zbyt dobre i powodują ogólnie niezadowolenie oraz brak chęci. Oto kilka rzeczy, które zmieniają się w życiu erotycznym po 40 roku życia!

Wygładzanie zmarszczek – botoks, kwas hialuronowy czy laser?

Zmarszczki – jako jedne z najbardziej zauważalnych oznak upływającego czasu – stanowią coraz mniej pożądany defekt estetyczny. Gładka i młoda skóra jest dziś koniecznością w każdym wieku. Aby zredukować już istniejące zmarszczki oraz zapobiec powstaniu nowych zmarszczek nie wystarczy jednak sama aplikacja kremów przeciwzmarszczkowych. Najskuteczniejsze okazują się zabiegi medycyny estetycznej wykonywane w gabinecie medycyny estetycznej. A które z nich są najskuteczniejsze? Poprosiliśmy o opinię eksperta medycyny estetycznej w Klinice Neonia w Krakowie Ewe Kopycińską.

3 sygnały, które wskazują na koniec związku

Decydując się na związek ze swoim partnerem nawet przez chwile nie myślicie, że kiedyś może on się rozpaść. Jednak życie bywa brutalne i niestety nadal bardzo dużo par po długim czasie bycia razem stwierdza, że czas zakończyć bycie we wspólnym związku. Po czym poznasz, ze wasza relacja już nie jest tak mocna jak dawniej? Oto 3 najczęściej pojawiające się sygnały.

Atrakcyjna i pożądana - jak zostać taką kobietą?

Bycie kobietą atrakcyjną i pożądaną jest niezwykle trudnym zadaniem. Wiele z nas nie do końca jest w stanie sprostać wymaganiom swoich partnerów. Jednak drogie Panie nie ma co się poddawać i pisać od razu czarnych scenariuszy. Wystarczy, że odrobinę nad sobą popracujecie i zaczniecie doceniać to jak piękne, mądre, inteligentne i elokwentne jesteście.