5 cech, które oni kochają w blondynkach

Zazwyczaj nie ocenia się kobiety przez pryzmat jej koloru włosów. Jednak są pewne cechy charakteru, które idealnie pasują do tych z Pań, które mogą pochwalić się blond włosami. Faceci są zgodni drogie Panie, to właśnie blondynki, częściej aniżeli brunetki, szatynki czy rude odznaczają się wymienionymi niżej cechami charakteru. I wiecie co? Płeć przeciwna je w Was uwielbia!

Prezent ślubny – jak przełamać schematy i zaskoczyć młodą parę?

Wybór prezentu ślubnego zdecydowanie potrafi przysporzyć niejednego problemu. Przede wszystkim nie może być on ani trywialny, ani pretensjonalny, powinien być za to w miarę możliwości praktyczny, aby po rozpakowaniu nie trafił do pudła z napisem „bezużyteczne”. Po rozważeniu całej sprawy zwykle i tak wychodzi na to, że najlepszym rozwiązaniem będzie koperta z pieniędzmi – a co młoda para z nimi zrobi, to już ich problem. Niby tak, ale czy nie wydaje się wam to zbyt łatwe i oczywiste? Jeśli zaś trochę pomyśleć, nasz prezent naprawdę może się wyróżnić wśród dziesiątek kopert, butelek najróżniejszy alkoholi czy kwiatowych wiązanek.

Białko w diecie wegetariańskiej

Mięso uważane jest powszechnie za podstawowe źródło białka w diecie człowieka. Czy rzeczywiście tak jest? Skąd jeszcze można czerpać białko?

Pomysłowe dekoracje jesiennego ogrodu - wyglądają ciekawie!

Ciekawe dekoracje na jesienne ozdoby - zobacz ciekawe propozycje jesiennego ogrodu.

Spędziłaś zbyt dużo czasu na słońcu? Zobacz jakie choroby mogą Cię dopaść

Wakacje to czas w którym spędzamy na słońcu bardzo dużo czas. Nie zawsze ten czas jest dla nas bezpieczny i nie zawsze powinniśmy nadużywać wakacyjnego słońca. Promienie słoneczne mogą wyrządzić sporą krzywdę i negatywnie odbić się na naszym zdrowiu. Jakie choroby mogą Cię dopaść spędzając zbyt dużo czasu na słońcu? Oto 4 z nich.

Proste sposoby na przetrwanie trudnej rozłąki

Bardzo często zdarza się, że nasz związek jest wystawiony na próbę rozłąki. Niestety czasami taka rozłąka nie kończy się dobrze dla związku i w efekcie jedno lub obydwoje stwierdzacie, że dalszy związek nie ma sensu. Jak przetrwać rozłąkę z drugą połówką? Oto kilka prostych sposobów dzięki którym z pewnością wasz związek przetrwa nawet najdłuższą rozłąkę.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl