Butelki Dafi z logo – nie tylko dla sportowców

Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnej wody butelkowanej, którą można znaleźć w każdym sklepie. Takie butelki tworzone są ze szkodliwego plastiku, są jednorazowe i niepraktyczne. Świetnym zamiennikiem okazują się butelki Dafi, które są wielorazowego użytku, a co istotne, zawierają specjalny filtr, który pozwala na picie wody kranowej. W Caprea znajdziesz szeroki wybór butelek wielorazowego użytku – różne kształty, kolory i pojemności.

Które suplementy diety na trzustkę wybrać?

Bóle brzucha czy poważne problemy z trawieniem mogą mieć wiele przyczyn jednak tą, która występuje najczęściej, jest zaburzenie pracy trzustki, przechodzące w poważny stan zapalny lub inne stany chorobowe, ograniczające prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Trzustka to niezwykle istotny organ, produkujący enzymy trawienne, odpowiedzialne za trawienie węglowodanów, białka i tłuszczu. Z tego też powodu leczenie trzustki jest wymagające, zarówno pod względem stosowanej diety jak i farmakoterapii oraz suplementacji. Jakie suplementy na trzustkę i wątrobę sprawdzą się najlepiej? Jak skutecznie dbać o ten ważny dla człowieka organ? 

Zapalenie spojówek – wszystko, co powinniśmy o nim wiedzieć

Każdy z nas miał do czynienia pośrednio, czy też bezpośrednio z zapaleniem spojówek. Na pewno dolegliwość ta nie jest do końca przyjemna. Można powiedzieć, że jest bardzo uporczywa i daje się nam we znaki. Z zapaleniem spojówek dosyć trudno jest normalnie funkcjonować. Mamy tego świadomość. Zacznijmy od objawów zapalenia spojówek, a następnie przejdziemy do leczenia tejże dolegliwości.

Kosmetyki na łojotokowe zapalenie skóry - który zestaw kosmetyków wybrać?

Kosmetyki na łojotokowe zapalenie skóry mają duże znaczenie w trakcie leczenia tego schorzenia. ŁZS to uciążliwa choroba, którą można skutecznie wyciszyć poprzez stosowanie odpowiednich, naturalnych kosmetyków. Jakie dermokosmetyki na łojotokowe zapalenie skóry wybrać?

Czym wyróżnia się jakościowa bielizna?

W dzisiejszych czasach zależy nam na tym, aby odzież, którą kupujemy, była wytrzymała. Tyczy się to również bielizny. Wolimy wydać więcej nie tylko dlatego, aby ta służyła nam dłużej, ale robimy to także po to, aby pokazać swoją troskę o środowisko.

Przegląd ekologicznych talerzy jednorazowych - materiały, cena

Ekologiczne talerze jednorazowe i sztućce są znacznie lepszym wyborem niż syntetyczne odpowiedniki. Ich największym atutem jest biodegradowalność, dzięki czemu stworzone zostały w zgodzie z naturą. Eko talerze jednorazowe zaprojektowane zostały w taki sposób, aby ulec naturalnej biodegradacji.

Aplikacja KobiecePorady.pl