11+ pomysłów na jesienne dekoracje ze słoików

Co można zrobić ze słoików? Koniecznie zobacz nasze propozycje! 

11 pomysłów na fryzury w kolorze fioletu, które są boskie!

Niesamowite pomysły fryzury - ten kolor jest niesamowity! 

11 ślicznych fryzur na jesienny czas, które podkreślą Twoją kobiecość

Piękne i inspirujące fryzury, które wpadają podobają się każdemu facetowi! Koniecznie zobacz

Co każdy facet chce usłyszeć od swojej kobiety? Na pewno to!

Każdy facet, wbrew pozorom, lubi słuchać wypowiadane z ust kobiety na swój temat miłe komentarze i komplementy. Mimo, że większość mężczyzn nie przyznaje się do tego, to naprawdę uwielbiają, gdy ich kobieta jest dla nich czuła a słowa które wypowiada zdecydowanie podbudowują ich męskie ego i całą samoocenę. Dlatego właśnie drogie Panie, warto od czasu do czasu powiedzieć swojemu parterowi coś miłego, zobaczycie, że jego samopoczucie ulegnie gwałtownej poprawie!

3 marzenia seksualne, które ma każdy facet

Mężczyźni, podobnie zresztą jak i my – kobiety, mają swoje marzenia seksualne. Mimo, że ich wyobrażenia i pragnienia różnią się nieco od naszych, to są tak samo ważne i potrzebne by właściwie umacniać związek. Pamiętajmy jednak, że niektóre z tych marzeń mogą nieco wykraczać po za dozwoloną strefę komfortu i przyzwoitości życia intymnego. Dlatego też, nie każde pragnienie faceta może podlegać realizacji. Oto najczęstsze marzenia seksualne mężczyzn!

3 cechy idealnej partnerki, które są pożądane przez mężczyzn

Tak naprawdę ciężko zdefiniować ideał. Nie ma jednoznacznej definicji ani wyznaczników wskazujących na to, że dana osoba jest lub nie jest idealna. Niekiedy bycie idealną porównuje się do bycia perfekcyjną, ale i to wydaje się mieć zupełnie inne znaczenie i zastosowanie. Pojawia się więc pytanie, jakiej partnerki poszukują faceci? Jaka ona być powinna, by była dla nich kobietą idealną?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl