Depresja - częsta diagnoza zaburzeń zdrowia psychicznego

Depresja jest jednym z najczęściej diagnozowanych zaburzeń psychicznych na świecie. Może dotyczyć każdego, bez względu na wiek, płeć czy sytuację życiową. Chociaż objawy depresji mogą być różne, istnieje kilka charakterystycznych cech, które mogą wskazywać na to, że ktoś cierpi na tę chorobę. Poniżej przedstawiamy ich listę oraz podpowiadamy kiedy powinny wzbudzić Twój niepokój.

Poznaj wielką moc bazy proteinowej Indigo Nails!

Każdego dnia dłonie narażone są na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Najczęściej są to detergenty i środki chemiczne, które mogą uszkodzić płytkę i przesuszyć skórki.

Kasprowy Wierch, Giewont, Rysy. Jakie szczyty w Tatrach trzeba zdobyć?

Tatry to niezwykle popularny cel wyjazdów wszystkich miłośników gór. Bez względu na porę roku na najpopularniejszych tatrzańskich szczytach spotkać można całkiem sporo turystów. Najbardziej znane i najlepsze do zdobycia szczyty Tatr to bez wątpienia Kasprowy Wierch, Giewont oraz Rysy. Dlaczego właśnie na nie warto się wybrać? Niniejszy artykuł odpowie na to pytanie.

Karta EKUZ dla dziecka? Wyrobisz ją w Warszawie

Wyjazd z dzieckiem w dalszą podróż może być czasami wyzwaniem. Młodsi uczestnicy wycieczki są bardziej podatni na wszelakie choroby oraz kontuzje, dlatego warto zadbać o ich bezpieczeństwo. Jednym z rozwiązań jest wyrobienie karty EKUZ. Czym ona jest? Gdzie należy starać się o jej wydanie?

Czy warto zdecydować się na brwi permanentne?

Makijaż permanentny brwi jest tematem, który od lat budzi spore zainteresowanie. Decyduje się na niego coraz większa liczba kobiet, ale wciąż nie brakuje również sceptyków, którzy na brwi permanentne nie patrzą zbyt przychylnym okiem. W praktyce jest to rozwiązanie, które ma całkiem sporo zalet.

Do jakich ubrań pasują klapki damskie? Mnóstwo pomysłów!

W ostatnich latach klapki damskie to bardzo modne, a zarazem stylowe obuwie dedykowane różnym aktywnościom. Niektóre panie noszą je do pracy, inne zaś chodzą w tych odkrytych butach na spotkania z przyjaciółmi czy na randki. Wszędzie tam, gdzie masz możliwość założenia damskich klapek, powinnaś spróbować to zrobić! Jednak wiele zależy od tego, jakie ubrania do nich nałożysz. Jak prezentować się efektownie w tym odkrytym obuwiu? Sprawdź koniecznie nasze pomysły na różne stylizacje!

Aplikacja KobiecePorady.pl