Dlaczego dzisiejsi mężczyźni nie potrafią brać odpowiedzialności za życie?

Bycie osobą odpowiedzialną wiąże się przede wszystkim ze świadomym i rozsądnym postępowaniem. Współcześni mężczyźni wydają się nieco zatracać w swoim braku odpowiedzialności. Skupiają się głównie na swoich potrzebach, zabawie i życiu chwilą. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być naprawdę wiele. Oto kilka z nich!

Męskie sprawy: co go najbardziej podnieca w kobiecie?

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek co Twojego faceta najbardziej w Tobie podnieca? Okazuje się, że wygląd to nie wszystko i większość mężczyzn ceni sobie w kobietach cechy charakteru, których niestety coraz częściej brak. Tak więc, jakie cechy charakteru są najbardziej pożądane przez mężczyzn? Oto 4 z nich.

4 zalety bycia wegetarianinem, które docenisz

Bycie wegetarianinem, oznacza bycie osobą, która nie je mięsa. Jest to zazwyczaj wolny wybór danej jednostki, która nie może patrzeć na cierpienie zwierząt. Rezygnacja z jedzenia mięsa wcale nie oznacza rezygnacji z jedzenia dobrych i pełnowartościowych posiłków. Oto kilka zalet bycia wegetarianinem, które na pewno docenisz!

3 zmiany po 30, których obawia się każda kobieta

Dla wielu kobiet 30sta to czas naprawdę sporych zmian w życiu. Niektóre są bardziej odczuwalne, niektóre mniej, jednak warto mieć na uwadze, że mogą one nadejść. Jak zmienia się kobieta po 30stce? Czy powinna się jakoś przygotować się na te zmiany? Oto 3 podstawowe zmiany jakie z pewnością doświadczy większość kobiet gdy tylko przekroczy 30stke.

3 objawy przepracowania - lepiej wprowadź zmiany do swojego życia!

Zapewne każdemu z nas przytrafiło się nie raz, nie dwa przemęczenie. Pierwsze oznaki przemęczenia można zauważyć już po kilku nadgodzinach w pracy. Jeśli nie chcesz, aby przemęczenie dopadło też Ciebie koniecznie zwolnij tempo i przestań brać na siebie tak wiele obowiązków. Po czym poznasz, że jesteś przepracowany? Jakie są tego pierwsze oznaki? Oto lista 3 najbardziej popularnych objawów przemęczenia.

Czy Twój facet ma objawy psychopaty? 3 zachowania, które na to wskazują!

Czujesz, że od pewnego czasu Twój facet zaczął zachowywać się inaczej, niż dotychczas? Czujesz się źle w jego towarzystwie? Odczuwasz osaczenie z jego strony? Zapewne nie jest to normalne, koniecznie porozmawiaj z nim o tym, a jeśli rozmowa nie pomoże zakończ ten związek. Po czym poznasz, że Twój facet zachowuje się jak psychopata? Oto 3 zachowania mężczyzn, które naprowadzą Cię na ten trop.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl