Fitness

6 sprawdzonych porad żywieniowych, aby zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie

Prawidłowe odżywianie to w dzisiejszych czasach niełatwe zadanie. Brak czasu, szybkie tempo życia, wprowadzające w błąd reklamy, mnóstwo nieprawdziwych, ale niestety łatwo dostępnych informacji - to wszystko sprawia, że bardzo trudno dokonywać odpowiednich wyborów żywieniowych na co dzień.

Dlaczego nie możesz schudnąć? Być może popełniasz jeden z tym małych błędów?

Próbowałaś już dziesiątki razy i…nic. Twoja walka ze zbędnymi kilogramami to jak walka z wiatrakami. Dlaczego tak się dzieje? Być może popełniasz jeden z poważnych błędów i to właśnie dlatego waga ani drgnie!

Uśmiech otwiera wiele serc

Śmiejąc się pobudzamy nasz organizm, relaksujemy się i stajemy się po prostu szczęśliwsi. Co ważne, nasz mózg nie widzi różnicy pomiędzy śmiechem wywołanym, a szczerym. Także nie ważne jak, ale po prostu śmiejmy się. Rozmowa z trenerką jogi śmiechu PAULINĄ KAWĄ

Trenujesz i nie widzisz efektów? Sprawdź, czy nie popełniasz TYCH błędów

Coraz częściej zapisujemy się na siłownię bądź do klubu fitness, rozpoczynamy swoją przygodę z bieganiem, kijkami czy choćby klasycznymi dywanówkami. Ćwiczymy dzielnie…ale żadnych efektów nie widać. Jeśli znasz to z autopsji, koniecznie sprawdź, czy nie popełniasz któregoś z powszechnych błędów!

Unikaj TYCH nawyków, a będziesz szczupła!

Dietetycy biją na alarm – coraz więcej osób w naszym kraju boryka się z nadwagą i otyłością. Tak naprawdę rzadko winne są choroby, to głównie efekt złych nawyków żywieniowych. Czego zatem nie robić, by zachować smukłą sylwetkę? Koniecznie przeczytaj!

5 dodatków do sałatek, przez które tyjesz

Kolorowe sałatki przyrządzamy często i zawsze spożywamy z dużym apetytem. Tworząc swoje ulubione sałatkowe kompozycje, warto jednak pamiętać, że nie wszystkie składniki, które do nich dorzucamy, odbijają się przyjaźnie na naszej wadze. Zobacz, które dodatki do sałatek mogą powodować tycie.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl