Fitness

Zdrowe przekąski w ciągu dnia, które zrobisz w kilka minut!

W trakcie odchudzania niejednokrotnie przychodzi ochota na małe co nieco. Nie warto wówczas ulegać pokusie i sięgać po słodkie batoniki, nadziewane czekoladki, desery z masą śmietany i inne bomby kaloryczne. Kiedy ochota na coś słodkiego jest tak wielka, że trudno się jej oprzeć wówczas świetnym pomysłem jest sięgnięcie po 2-3 ciasteczka zbożowe, ugotowanie budyniu bądź zrobienie galaretki owocowej.

4 produkty, przez które Twoje dziecko nabiera wagi

Nadwaga u dziecka może negatywnie przełożyć się na jego dalsze życie. Trudności z utrzymaniem prawidłowej masy ciała, niska samoocena, problemy z nawiązywaniem kontaktów, liczne choroby będące efektem otyłości – chyba nie chcesz takiej przyszłości dla swojej pociechy. Dlatego jeśli twoje dziecko zaczyna przybierać na wadze, to sygnał, aby jak najprędzej zmodyfikować menu. Oto 4 produkty, które najbardziej tuczą.

4 naturalne składniki, które pomagają zrzucić zbędne kilogramy

Szukasz metody, aby podkręcić tempo zrzucania kilogramów? Nie musisz sięgać po suplementy diety. Istnieje wiele naturalnych składników, które słyną ze swoich właściwości odchudzających i które znajdziesz w każdym sklepie. Zobacz, jakie to produkty.

5 błędów przy diecie koktajlowej, które powodują u Ciebie wzrost masy ciała

Wpadłaś na pomysł, aby przerzucić się na dietę koktajlową? To bardzo dobry pomysł na odchudzanie, gdyż spożywasz większą ilość owoców i warzyw, czyli dużą ilość błonnika, minimalizując przy tym szkodliwe tłuszcze. Nie należy jednak lekceważąco podchodzić do sprawy, gdyż stosując się do tej diety, można popełnić wiele typowych błędów. Zobacz co można zrobić nie tak.

Szczupły brzuch w 3 tygodnie - marzenie każdej kobiety

Nie jest tajemnicą, że szczupły i umięśniony brzuch, to marzeniem każdej kobiety, które jak najbardziej można zrealizować. Przeczytaj poniższy artykuł i poświęć trzy najbliższe tygodnie na zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia, a zapewniamy, że efekty będą widoczne.

Odchudzanie bez tajemnic, czyli 5 mitów na temat odchudzania

Jeśli również i ty należysz do grona osób walczących z nadwagą, z pewnością niejednokrotnie natknęłaś się na „złote metody” zapewniające skuteczną utratę nadprogramowych kilogramów. Oto 5 mitów na temat odchudzania:

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl